Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Leöntöttem a laptopomat...

Leöntöttem a laptopomat Fantával. A gép be volt kapcsolva és pár másodperc után ki is kapcsolodott magától. Mit csináljak, hogy müködjön a gép? (most történt kb 2 percet száritottam, utána megprobáltam bekapcsolni, de nem volt jó. )

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Öntsd ki belőle és szárítsd ki, biztosan van a közelben hajszárító. Amig nedves belül, ne próbálgasd, mert teljesen hazavágod, zárlatos lesz.
2011. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aksit vedd ki, tedd fűtőtestre kb 1 napig, aztán meglátod...
2011. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Elsők között tanultam annak idején számítógépes PC ismereteket. Még Windows se volt, de tanári utasítás igen.

Nem eszünk, nem iszunk, sőt nem is reggelizünk a gépen, se felette, se mellette, a billentyűzetet se öntjük le. Azóta is vigyázok erre, asztali gépen, vagy laptopon, mindegy.

2011. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annak lehet annyi. Amit megtehetsz, akksit kiveszed, a gépet szárítod 1 teljes napig, nem kapcsolod be. Ha 1 nap után sem kapcsol be akkor szárítsd még 1-2 napig és ha akkor sem akkor szerelő. Tanulság laptop előtt nem fogyasztunk folyadékot és nem is tartunk a közelben sem, pontosan ezért!!!!
2011. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Jöhetnek a haverok és a buli. Holnap meg elmentek együtt, és vesztek egy másik laptopot.
2011. dec. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
meg kell h szaradjon addig ne kapcsolgasd.
2011. dec. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hónapokkal ezelőtt hoztak egy majdnem új, prima kis Dellt, amin joghurtot reggelizett a srác. Sajnos inge-gatyója ráment, annyiba került a javítása. Kukába került a táp, az akku. Működött, de mégsem lett ugyanaz, mint volt. Úgy tudom, eladták végül a szülei.
2011. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!