Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hobbicélú felhasználók!...

Hobbicélú felhasználók! Mennyi az az összeg amit nem sajnáltok egy vázért?

Figyelt kérdés
Kérlek fizetést is írjatok, mert csak úgy van értelme.
2020. szept. 3. 22:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%

Úgy írok, hogy nem vagyok fotós, de ettől még végig lehet olvasni.


Ez teljes mértékben az egyéntől függ.

Te tudod, hogy mennyire van rá szükséged, te tudod, hogy mennyit ér neked.

Van egy állat, amiért én megadnék megadnék rengeteg pénzt. Mert nekem sokat jelent az az állat.


Fejlődni szeretnél? Talán még gyönyörködnél is a vázában? Esetleg használnád másra is? Az értéke növekedhet.

Ha sokat tudsz általa fejlődni, akkor sokat képes vagy kiadni. Ha nem ér sokat, akkor nem adsz ki sokat, tehát tőled és a pénztárcádtól függ.

2020. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%
Ha jól emlékszem 135 ezerért vettem tavaly egy sony a6000-es vázat, akkor a fizum olyan 230-240 volt nettóban, persze nem "egy" fizetésből vettem, hanem volt félretett pénzem.
2020. szept. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Én 2 évig gyűjtögettem egy vázra, és ha jól emlékszem most lesz 4 éves a gép /300 eFt körül volt akkor/. Általában egy akkor elérhető amatőr felsőkategóriás vázat veszek (én Nikon hívő vagyok), és akkor az kitart jó pár évig (amikor már látszódik rajta az öregedés akkor elkezdek gyűjteni a következőre). Az előző gépemet ugyanígy egy akkor az amatőr felsőkategóriája volt 12 évig tudtam használni.
2020. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
28%

Aki tud fotózni, annak teljesen felesleges drága váz s hobbi esetén pláne.

Bőven elég vagy még sok is egy 100e-es váz is...fizetés meg legyen 2 millió, ha kell írni valamit;)

2020. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem azt kérdeztem, hogy kell-e drága gép a jó fényképekhez. Azt én tudom, nem is azért kérdeztem. Kíváncsi vagyok, hogy úgy átlagosan az embereknek mennyit ér egy fényképezőgép, akik azért hobbiként kezelik, nem pedig csak néha fényképezgetnek.
2020. szept. 4. 19:06
 6/28 anonim ***** válasza:
Amikor kinyílt a DSLR világ kapuja a közemberek számára, 15-16 éve, az az EOS 300D majd EOS 350D volt, olyan negyedmillióért. Az a mai félmillió. No de ez az első lépcsőfok volt, nem lehetett mit tenni. Akkor fura érzés volt otthon hagyni úgy, hogy mindenki elment hazulról. :D Pláne amikor két év múlva, több másik után lett egy egymagában drágább objektív is. :D Aztán, ha jönnek spéckó fényképezendő témák, hozhatják magukkal az egyre drágább eszközöket. Nincs mit csinálni, vagy lemond az ember a hobbiról, vagy megveszi.
2020. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

5


Átlagos emberek csak néha fényképeznek:DDD

A hobbisok sűrűbben:DDD

De, hogy megboldogultan távozz, nekem egy olcsó gép is jó, mert tudok;)


Kérdezni is kellene tudni;)

2020. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 ThodEE GoD ***** válasza:
Első gépem D3000 volt, használtan vettem 30ezerér, akkor 165ezer volt a bruttóm.
2020. szept. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

canobix:


Két féle hobbicélú felhasználás van. Az egyik amelyik minden pénzét arra költi, és van az átlag, aki azért észnél van. Én az utóbbira vagyok kíváncsi.


A te általad említett "átlag" az nem hobbicélú, az csak megveszi, mert 1 hónapban 1x lefényképez valamit.


Miért kell belekötni mindenbe? Egyértelmű a kérdés: Hobbicélú felhasználás, mennyit költöttél, mennyi volt a fizetésed. Ennyi. Két adat.

Többiek értik? Neked ide kell jönnöd és irkálnod, hogy milyen profi vagy, de senkit se érdekel. Nem ez volt a kérdés.


Többieknek köszönöm!

2020. szept. 6. 08:40
 10/28 anonim ***** válasza:

9


Nem érzed poénnak, hogy egyértelmű kérdésről regélsz, aztán kifejted, hogy kettő:DDD


Amúgy, mi vagy te, valami aranyásó, hogy mások fizetéséről nyomozol;)


A többiek elnézik bakidat s naivak kicsit...

2020. szept. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!