Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor kártyás előfizetésnél,...

Telenor kártyás előfizetésnél, "egyenlege felhasználhatósága 5 nap alá csökkent", vagyis van még összeg rajta, de újra fel kellene töltenem. Ha ezt nem teszem meg, akkor sem hívni, sem engem hívni nem tudnak? Teljesen megszűnik?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ekkor csak lenullázódik az egyenleged. Ha újra feltöltöd utána, megint tudsz telefonálni mint eddig. Téged hívni mindenképp tudnak, de te nem tudsz majd hívni senkit, mivel üres lesz az egyenleged.
2013. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha öt napon belül nem töltöd fel az egyenleged, akkor a sim kártyád inaktív lesz, sem hívni nem tudsz, és téged sem érnek el rajta. Ha jól tudom újra lehet regisztrálni. Én is így jártam nem régen.
2013. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
T-Mobilenál volt nálam hasonló, akkor úgy volt hogy, lenullázódott az egyenleg, és még 2 vagy 3 hónapig tudnak hívni ha nem töltöd, akkor 2 vagy 3 hónap után már téged sem tudnak hívni.
2013. márc. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de éppen ezek miatt még mindig nem tudom, hogy tudnak-e hívni engem vagy nem? A lényegi kérdés ez lenne.
2013. márc. 18. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!