Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Oktatási célra egy webkamerána...

Oktatási célra egy webkamerának melyik a jobb? A manuális vagy az autofókusz.

Figyelt kérdés
Láttam egy oktató videóját, akinél a kamerán a kép folyamatosan rezgett, mert örökösen kereste a fókuszt, emiatt elbizonytalanodtam az autófókuszban.

2020. szept. 17. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Öhm. Ahol van autó ott van manuális fókusz is. Csak fordítva nem feltétlen.

Webkamerák vagy ilyenek fix, autó vagy teljes fókusszal rendelektnek. Ha pedig egy ELTE előadó vagy, vagy egy multi csilliárdos kínai vállalat üzlet oktatását végzed csak van egy informatikus akit megkérdezhetsz és tesz eléd egy pár milliós mozi kamerát, más különben nem sok értelme van videó oktatáshoz über profi kamera. Egy egyszerű olcsó kompakt fényképezőgép/ webkamera/ videokamera megteszi.

2020. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy átlag webkamerán szerintem nincs manuális fókusz...
2020. szept. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!