Canon EOS 4000D-n, avagy a belépőszintű DSLR fényképezőkön be lehet állítani hogy videó módban automatikus fókusz bekapcsolása után (az objektíven) fókuszban tudjak lenni anélkül, hogy megnyomok valami gombot? (Részletesen lent)

Figyelt kérdés
Van egy Canon EOS 4000D-m, és az lenne a kérdés, hogy tud e úgy automatikusan fókuszálni mint egy telefon poéldául, hogy ha akarok videózni valamit, akkor magátol tudjon fókuszálni anélkül hogy valami gombot megnyomok, vagy csak az elején. Úgymond ilyen követőfókusz, hogy ha beállítom hogy az emberen legyen rajta, akkor ha közelebb jön vagy távolodik, akkor magától állítsa a fókuszt és ne nekem kelljen hozzáérni, remélem azért érthető volt.

2019. júl. 12. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem kaptál hozzá használati utasítást vagy csak cikinek tartod kinyitni?
2019. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kaptam hozzá, utána is néztem benne, de csak az alap gombok, és a külsejének a leírása van benne, szóval nem jutottam vele semmire.
2019. júl. 13. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor minél előbb töltsd le a valódi használati utasítást:

[link]

2019. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, itt már benne volt az információ amit kerestem.
2019. júl. 14. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!