Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hol lehet régi kamerákat és...

Hol lehet régi kamerákat és objektíveket venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék régi objektíveket, meg egy régi középformátumú gépet vásárolni. Előbbieket, hogy adaptáljam milcre, utóbbit pedig, hobbiból. Köszi a segítséget
2020. okt. 9. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Bolhapiac, de én le szoktam járni Miskolcra (Debrecenből, a régiségvásárra, ami ha jól tudom, minden hónap első vasárnapján van.
2020. okt. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
soosfoto.hu
2020. okt. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fehérváron meg a Bikás parknál voltam bolhapiacon, de egyik helyen se voltak ilyenek
2020. okt. 9. 14:11
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ezen az oldalon nem sok minden van
2020. okt. 9. 16:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért egy bolhapiacnál talán megbízhatóbbak ezek az oldalak:


[link]


[link]

2020. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg még:

[link]


Középformátumút most hirtelen nem látok, de könyvjelzőbe berakod és figyelgeted... Vagy teszel fel hirdetést, hogy azt keresel.

2020. okt. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rolleiflex K4A-t keresek. Ebayen vannak szép darabok, szerintem berendelek egyet onnan. De ezeket is nézegetem még.
2020. okt. 10. 00:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Kissé meglepődtem, régen, mikor ezek érdekeltek (Flexaretem volt is), nem volt szokás a középformátumú megnevezés ezekre. De aztán utánanéztem, és a többire se. :D A 79-es Ofotért katalógusban is csak az van a Pentacon Sixről, hogy "nagy teljesítmény és nagy képméret jellemzi". A 84-es Új Fotolexikonban már van ilyen címszó, illusztrációnak meg az egyaknások, Mamiya, meg még valami. És ha tovább lapozok, a Rolleiflex címszó alatt nem fordul elő a középformátumú szó.
2020. okt. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Minden ilyen gép ebay hirdetésénél kb ott van a medium format
2020. okt. 13. 17:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, bmeg, ez a magyaros hozzáállás. Valamit kell ugatni akkor, ha az ember úgy érzi, megkérdőjelezték a mondanivalóját. Miközben, ha nem vetted volna észre (vannak a betűk, szavakká rendezve, stb), a hetvenes évek szokásairól írtam. Ehhez aztán nagyon passzol az, hogy most oda van írva. :D
2020. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!