Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a különbség a Canon EOS R5...

Anc kérdése:

Mi a különbség a Canon EOS R5 és R6 között?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sokat olvasgattam, hogy mi a különbség az eos R5 és R6 között - nem volt igazán megfelelő számomra... Videózni is szeretnék a gépemmel, mert esküvő fotózással foglalkozom, és elég ciki lenne ha lemerülne a gép az IGEN mondás videózása közben:..:D

Szerintetek? Ez az egy nagy parám van az R5-tel kapcsolatban, viszont a 8k meg nagyon mellette szól... - Ti hogy döntenétek?


Minden kommentnek örülök, aki segíteni akar!

Köszi :)



2020. okt. 16. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
ezért kell kettő gép - legalább kettő!
2020. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért, hát mennyi időre jó egy feltöltött aksi? És mennyi időbe telik kicserélni? Csavarozni kell hozzá? Túl nagy a tartalék, vagy megmérgezi a násznépet, vagy kimarja a zsebet? Vagy egy aksival végzel pénzért szolgáltatást? Azt már el sem bírom képzelni. Én ezt nem értem.
2020. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
8k jelenleg még felesleges, én egy powerbankot ajánlok, kívülről töltheted a géped videó közben is, vagy portré markolatot +aksi hellyel.
2020. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!