Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen magyar fotós youtube...

Milyen magyar fotós youtube csatornákat ismertek?

Figyelt kérdés

Követek jópárat, de jöhetne pár még. Minden érdekel ami fotózással kapcsolatos.

Én őket követem (hátha valakinek segítség):

Budai Petur

Jancsó Gergely

DSLR Pixel stúdió

Welczenbach Tamás


Meg még van néhány akinek néha rábukkanok a csatornájára, de vagy riktán töltenek fel, vagy inaktívak már.


2020. okt. 16. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Peturt én is szoktam nézni, jó videókat készít.

Ajánlom neked Poczik Zoltánt, egyszer voltam nála egy fotós kurzuson és megtetszett a látásmódja, majd rábukkantam a csatornájára. A feleségével együtt nagyon sok esküvőt fotóznak és videóznak és erről szoktak vlogolni is! Amúgy foglalkozik Lightroommal, tesz fel videót luxusapartman fotózásról stb. Ha érdekel nézz rá :)

2020. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a Hegyi Zsolt csatornáját is szerettem, de már egy ideje inaktív.
2020. nov. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik kedvencem Horváth Dániel (danielhorvathofficial).

Mind a munkája, mind a stílusa nagyon bejön nekem.

Elő példa, hogy nem feltétlen kell milliós felszerelés a jó munkához és full frame alatt is van élet.

2020. nov. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Belenéztem egy Horváth Dánielbe. Éppen egy középformátumú géppel is fotózott, elismerve azt, hogy annak a lehetőségei bizony mások. Van full frame alatt is élet, csak nem olyan. :D
2020. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt mindenki elismeri, hogy a nagyobb szenzoroknál mások a lehetőségek.

Persze, hogy nem olyan. Úgye a célnak megfelelő gépet kell választani. A kis szenzornak is megvannak az előnyei és hátrányai, ahogy a nagy szenzoroknak is. Csak sajna sokan "szerszám" méregetésre használják a szenzor méretet és lenézik a kisebb géppel dolgozókat.


Azért megnézném ha valaki középformátumú géppel rohangálna az utcán és fényképezne. :) Fényképen nem tűnnek nagynak a gépek, de amikor élőben láttam őket csak lestem. :)

2020. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerszám méregetés... Szerintem ez nyolc éve nem téma, mióta a Canon és a Nikon kidobta az olcsó full-frame gépeit. A Canonnál meg azelőtt sem volt téma, mert az 5D-k híresen buta gépek voltak minden más tekintetben.
2020. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!