Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Miért dőlnek be sokan a Milc...

Miért dőlnek be sokan a Milc gépeknek, ami csak 4/3 szenzorméretű és 16 mp?

Figyelt kérdés
Mi a baj a tükörreflexes géppel, egy fényképész jó képeket lő vele?! Miért szàmít a videó minőség, mikor itt nem a videó a cél?

#4/3 milc #Apsc DSLR
máj. 14. 19:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
16 megapixel.nem igen elég egy fali poszterhez, 24 mp már megfelelő.
máj. 14. 19:36
 2/14 A kérdező kommentje:
Mi a jó abba, hogy valaki elszór egy csomó lóvét objektívekre rövid idő alatt?
máj. 14. 19:37
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Nekem 12mpx dslr gép van teleobival.

Természet fotózásra használom, tökéletes, posztert meg sosem csináltam.

máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Így van, tedd fel négány naponta ezt a kérdést! Hátha lesz majd valaki aki egyetért veled....

Ha értenél minimálisan is a fotózáshoz, akkor nem állítanál és kérdeznél ekkora baromságokat.

máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Mojjo ***** válasza:
83%

Emlékezetfrissítőnek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__fenyke..


Ha gyakran előfordul veled, hogy pár nap után már teljesen kiesnek dolgok, akkor vagy a kisüsti törkölypálinkára tolt csavarlazítóval kell leállni, vagy ha orvoshoz kell fordulni, mert a demencia nem játék.

máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%

A tükörreflexes gépeknél a tükör felcspódása beremegteti a gépet (van akinek ez probléma). A Tükör nélkülieknél ez a zavaró tényező nem jelentkezik.


Amúgy a profi kategóriában is kapsz MILC-et, nem hinném, hogy átverés:


[link]

máj. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A csávó nem tudja elengedni a témát.


Nem bírja megérteni, hogy nem attól lesz jó egy gép, hogy csattog benne egy tükör...

máj. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
"A profi kategóriában IS kapsz MILC-et"?? Hát, mást már nem is árulnak lassan profi kategóriában. Szerintem a tükrösök gyártása leállt. Egyáltalán nem tudok olyan fullframe gépről, ami tükörreflexes és még gyártják. Van jó pár el nem adott darab a polcokon, de szerintem a nagy ügynökségek pl. teljesen váltottak MILC-re. Ettől még persze jó lehet egy profi tükrös gép, ha jó áron jutsz hozzá, de én nem nagyon látom, hogy esne az áruk, hiába objektív 5 év múlva már egyáltalán nem fog létezni rá. Új semmiképp. Szóval emiatt nem is értem, miért nem olcsóbbak.
máj. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Mojjo ***** válasza:
@8: Ahogy mondod, a tükrös gépeket már senki nem gyártja, pár abszolút belépőszintű maradéktól eltekintve, ami nemsokára szintén kifut. Egy gyártót kivéve, a Pentaxot. Ők továbbra is a tükrösben hisznek, és pl ha full frame, a K1-II még gyártásban van. Más kérdés, hogy a Pentax eleve egy haldokló márka, a piaci részesedése pedig még nagyító alatt is alig látható.
máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Privatban már zaklatott gyerek


El lett neki magyarázva hogy nem csak 4/3 milcek vannak és 4/3os szenzorok vannak már 24 mpixelesek


Úgy látszik az sem jut el neki a megfelelő szintig, hogy hiába van 24megapixele ha nincs hozzá olyan obija ami ennek megfelelő minőségű képet vetít rá

máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!