Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mennyi pénzt kell költeni egy...

Mennyi pénzt kell költeni egy számítógépre, hogy simán tudjam használni a PSt és lightroomot?

Figyelt kérdés
Szóval mennyi pénz kell, egy olyan asztali géphez, ami kifejezetten fotószerkesztésre lenne használva?
2020. okt. 27. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ mit szeretnél. Ha tényleg tökéletes sebességet, és professzionális használatra, akkor 3-400 ezertől indul.

Ha pl videovágás is akkor ugyanez 600+

2020. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi. Nem nekem kell, hanem egy ismerősnek, és kapott ajánlatot, hogy 400ezret legalább rá kell szánnia, és gondoltam utána kérdezek, hogy az lehúzás e de akkor reális. Videó egyelőre nincs
2020. okt. 28. 00:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ki pontozta le az első válaszolót, de ha mindent vattaújan szereznek be az utolsó gépházig, akkor az bizony annyi.


Másféléve vettem videószerkesztős gépet, 400 volt a vége, bele aztán rá lehet számolni egy 20-25%-os áremelkedést mostanra. (Az árban a monitor nincs benne, nekem az volt használható.)

2020. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam le. Én a tiedet is felpontoztam, köszi a választ
2020. okt. 28. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!