Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mit kell nèzni egy fedèlzeti...

Mit kell nèzni egy fedèlzeti kamera vàsàrlàsànàl?

Figyelt kérdés
esetleg ajànlanàtok olyan 25-35 ezer ft környèkèn...
2020. nov. 21. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Azt hogy milyen minőségben rögzít, tehát a lehető legjobban látszódjanak rajta a részletek (rendszámok). Ne a megapixeleket nézd hanem a felvétel minőségét mások videói alapján.
2020. nov. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felbontás, látószög, képkocka-sebesség, legyen benne gyorsulásmérő (Ha esetleg ütközöl nem az lesz a legnagyobb problémád, hogy elmentsd a felvételt), lehetőleg legyen benne GPS (jól jön, ha azt kell bizonyítani, hogy nem mentél gyorsan).


A xiaomi 70mai D04 (dash cam pro)-t nagyon tudom ajánlani (20000Ft), ennek lassan lesz a 4K-s változata is az A800 (30000Ft), én most egy Mio MiVue-t vettem black Friday akcióban (30000Ft), de még nem érkezett meg, szóval egyenlőre nem tudok róla nyilatkozni.

2020. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
xiaomi 70mai
2020. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Xiaomi
2020. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 na az pont nem, elég megnézni a vele készült videókat. Sokszor másolt VHS-kazetta részletesség... rendszámok? ugyanmár
2020. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 nekem 1s van es minden rendszam latszik..menuben beallitas kerdese
2020. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy tévhit, hogy a fedélzeti kamera arra való, hogy látni lehessen a rendszámot. Nem! Arra való a kamera, hogy bizonyítékod legyen az esetről, a jó képminőség másodlagos, ahogyan a biztonsági kameráknál is. Tehát a legfontosabb az a látószög. Lásson mindent, még ha nem is lehet kivenni a feliratokat.
2020. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!