Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A wifis kamerákkal lehet live...

A wifis kamerákkal lehet live videókat is közvetíteni? Vagy min alapszik a live funkció?

Figyelt kérdés

ezt találtam a leírásban:

"Ossza meg a videóit az interneten Wi-Fi-n keresztül

Ossza meg ismerőseivel és családjával utazásának hangjait és látványát. A Wi-Fi adapterrel* vezeték nélkül küldhet videót okostelefonjára vagy tablet készülékére Handycam® videokamerájáról, majd megoszthatja azt a PlayMemories™ alkalmazás segítségével. Okostelefonját használhatja a Handycam® távvezérlőjeként is."


Oké, de pl laptopomra is telepítem a Playmemories szoftvert és ezen keresztül tudom vezérelni is a kamerát (azaz párosítani vele), és tudok élőben is venni, azaz pl közvetíteni miközben vesz?


pl:

[link]



2021. jan. 9. 12:06
 1/3 A kérdező kommentje:

egyáltalűán mitől függ a LIVE STREAMING funkció?


olvasom egy másik kamera leírását, és ott kifejezetten fel is tüntetik ezt. de akkor mi ennek az alapja, milyen elven működik a live?



pl: CX625-ös kameránál írja

"

Wireless Function

WI-FI®

Yes(Wi-Fi Compatible, (2.4GHz band) )15

NFC™

Yes

LIVE STREAMING

yes

"

2021. jan. 9. 12:15
 2/3 anonim válasza:
Mit szeretnéd, hova streameljen? Bizonyos kameráknak van saját applikációja amit esetlegesen a telefonodra letölthetsz és oda streameli neked. Ha máshova szeretnéd. Számítógépre is biztosan streamelhet, és akkor esetleg obs-el tudod közvetítetni a képet esetlegesen twitchre vagy ahova szeretnéd.
2021. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a CX450-esre a sony honlapja azt írja h "live stream", kifejezetten kiemeli ezt a funckiót.


az lenne a cél, hogy valamilyen módon kapcsolatot létesíteni a laptop és a kamera között, így aztán akár felvétel közben kapásból mehet élőben is ugyanaz, amit vesz. laptopról meg fene tzudja, skype, egyéb videót is adni képes program, nemtom melyik a jobb erre. az OBS-nek mi az előnye?


rendeltem video capture hártyát, ez ugye a kamera hdmi-jéből usb-n viszi be az infót a laptopba, kíváncsi vagyok, ezzel működik-e ...

ha igen, akkor ilyen elven végül is mindegyiknek működnie kell ha van hdmi kimenete, de magát a funckiót hdmi nélkül nem értem akkor se.

sportkamerákra jellemző h rá írják (pl sony AS200), de gőzöm nincs, hogy működik ...


[link]

2021. jan. 16. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!