Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik Canon DSLR gépben/gépek...

Melyik Canon DSLR gépben/gépekben van olyan funkció ahol a vörösszem hatás csökkentése mellett, állat szem bevillanását is csökkenti?

Figyelt kérdés
Nem tudom ennek a funkciónak mi a neve pontosan, de remélem érthető így. :)

2020. szept. 21. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én még az életben nem láttam ilyen funkciót...


azt csak hallkan teszem hozzá hogy állatot nem vakuzunk!


a szemből visszatérő fény annál tobb minél közelebb van a vaku optikai tengelyéhez. Ha mégis telibevakuznál egy szerencsétlen állatot akkor vegyél külső vakut ami jóval magasabban van, vagy mégjob ha messze eltartod a géptől.

2020. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze, ezzel tisztában vagyok. Nem terveztem vakuzni (ezt kutya tulajdonosként írom, meg úgy, hogy tudom ha telefonnal vakuznak rám, kb fél percig nem is látok), viszont más nem természetes fényben is bezöldül a szeme.

Van ilyen funkció valamelyik gépben, csak a nevére nem emlékszek.

Ráadásul az oldalt se találom ahol találkoztam vele. Ha esetleg meglesz, beírom ide.

2020. szept. 21. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:
65%
minéll komolyabb egy gép, általában annál kevesebb automata javítást, korrekciót, belenyúlást kínál, mert a komolyabb gépeket általában olyanok választják, akik jobban értenek a gépekhez, nagyobb beleszólást, kevesebb automatikát akarnak. az ilyen szoftveres vörösszem korrekció pedig elég komoly belenyúlás a képbe.
2020. szept. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!