Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik a legjobb fotós online...

Melyik a legjobb fotós online tanfolyam?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez egy h*lye kérdés, mert nem nagyon van legjobb, de mégis. Mi alapján keressek magamnak tanfolyamot? Aki végzett el ilyet mik a tapasztalatok?
2021. jan. 9. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár nekem egyáltalán nincs ilyennel tapasztalatom, de nagyon sok ingyenes youtube videó van ami a fotózás alapjait tanítja. (Ezzel azért vigyázz, mert sokszor sok butaságot tudnak mondani.) Budai Peturnak (youtube) szokott lenni képértékelő liveja. Szerintem azokat érdemes nézni, mivel ott a nézők beküldött munkáin keresztül tanulhatsz. Vagy akár te is küldhetsz be művet. Már van fent vagy 90 ilyen videója. Nagyon sokat lehet belőle fejlődni. Vagy ha esetleg van kedved nekem is küldhetsz képeket és segítek elmondani a hibáit és az előnyeit. (Jelenleg média szakon tanulok 4. Éve és állandó jellegű munkáim vannak, egész biztos hogy nekem is vannak hibáim, de amennyire tudok segítek.)

Kérdés hogy mit szeretnél elérni a fotózással, milyen irányba szeretnél menni.

2021. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!