Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Legjobb online angol nyelvtanu...

Legjobb online angol nyelvtanulás?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok a babával és szeretnék online angolt tanulni?

Melyiket érdemes elkezdeni újrakezdőként?

Gyakorlatias angolról van tapasztalatotok?

Online nyelvtanár kilőve, mert fix időpontban nem tudok leülni angolozni.

Köszönöm a segítséget!



2020. júl. 19. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Youtube-on is vannak angolos videók, felvételről nézheted az online angolórát abban az időpontban amikor ráérsz :D
2020. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez eszembe sem jutott, köszi.

Esetleg tudsz jót ajánlani? Jót alatt azt értem, hogy szépen felépített és érthetően magyaráz.

2020. júl. 19. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Go angol. Szerintem nagyon jo
2020. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen szint nálad az "újrakezdő", milyen nehézségű nyelvtant, és mindenképpen magyarul magyarázzon, vagy jó lesz angolul is.
2020. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk úgy, hogy 10 éve nem használtam... Szóval alap újrakezdővel kezdeném.

Inkább magyarul magyarázzon, aztán meglátjuk hogy tovább.

Köszönöm

2020. júl. 20. 08:10
 6/8 anonim ***** válasza:
2020. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Vedd elő a régi angolkönyvedet, munkafüzetedet a hozzá tartozó hanganyaggal együtt, és vedd át újra az egészet. Ha egy-egy rész túl könnyű, ugord át. Ha elakadsz, keress hozzá segítséget a youtube-on vagy máshol a neten. Ne azzal töltsd az idődet, hogy egy bizonyos online tanfolyamot keresel, ami mindenki szerint nagyon jó (ilyen úgysincs!), hanem állj neki!
2020. júl. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az 5 perc angol könyvet olvasom, szóval nekiálltam. Csak érdekelne at online lehetőség is.

A régi könyveim meg nincsennek meg. 😔

2020. júl. 20. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!