Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » CMYK színeket kellene kicsit...

CMYK színeket kellene kicsit megváltoztatnom. Mit merrefelé változtassak és mennyivel? Színtévesztő vagyok azért kérnék segítséget.

Figyelt kérdés
0,95,95,0 piros színt kéne élénkebbé tenni

2021. jan. 29. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Élénkebbé nem nagyon tudod, ez közel maximum, ennél élénkebb, teltebb már nem nagyon tud lenni (0, 100, 100, 0 lenne a maximum telítettsége).
2021. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Feltéve persze ha 0-100 a skála.
2021. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért, a CMYK-t milyen más módon használják még?
2021. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt próbálkozhatsz:

[link]


Az említett szín az majdnem a legélénkebb piros, ha nem látod jól, akkor helyette valamilyen másik színt kellene választani inkább.

2021. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha színtévesztő, akkor ugyan hiába mutatsz neki online konvertert meg színkeverést.
2021. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az oldalon tesztelheti a csúszkákkal, hogy milyen keverést lát jónak a piros helyett.
2021. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár jó lenne, ha a kérdező reagálna, de én úgy sejtem, hogy nem saját magának akar színt keverni, arra képes lenne önmaga is, ha az eredetit létre tudta hozni.
2021. jan. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!