Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik drónt érdemes megvenni?

Melyik drónt érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék drónfotókat készíteni, de nem vagyok meggyőzödve róla, hogy 100 max 200 ezer forintból kapok olyat, ami szép felbontású részletgazdag tájképet készít. Instagramra mennének amúgy a fotók főleg, szóval nem profi használathoz kell. Ilyet csak hobbiból szeretnék.
2021. febr. 6. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

végre egy ember aki nem 20-30ezerért akar 8k-s drónt ami elmegy 200 km-re!


Ennyi pénzért a Mavic mini, vagy a Mini 2 kiváló választás.

2021. febr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lol


És ezek tudnak RAW képet készíteni?

2021. febr. 6. 22:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahogy nézem nem, úgyhogy ennél az árnál úgy tűnik feljebb kell vinnem a lécet. Más tippek?
2021. febr. 6. 23:02
 4/5 anonim ***** válasza:

A Mini 2 asszem tud RAW-ot - de nem néztem utána.

Nekem Mavic Air 2 van, az biztos tud. (mini 1-ről váltottam) Viszont ez elég drága jószág már....

Cserében brutál jó vele repüni, videózni, fotózni!


Esetleg nézz használtam Air 1-et.

Vagy Phantomot.

De a régi drónokkal az a gond, hogy nem gyártanak hozzájuk akkumulátorokat... anélkül meg maximum macskát dobálni jók csak.

2021. febr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2021. febr. 7. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!