Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Itthon hol lehet garanciával,...

Itthon hol lehet garanciával, 60 ezer alatt jó minőségű Nikon gépet venni objektívvel?

Figyelt kérdés
Nem kell friss modell, D3200 vagy D3100 is teljesen jó, olyan kéne (nem baj ha használt) ami garanciális és objektív van hozzá, minimum 18-55-ös. Maximum 60 ezer ft-ig. Magán eladókat a garancia hiánya miatt kerülném, 50-60 ezer ft nem kevés pénz, nincs kedvem venni egy olyat ami két nap múlva meghal.

2021. febr. 24. 20:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#9 Ha gondolod küldök screenshotot hogy még kérdést sem tettem fel az életben ebben a kategóriában, de te biztos jobban tudod ki vagyok. Gondolom te vagy Isten személyesen. Ha már trollokról van szó...


Tessék, lássék: [link] (kattintsatok a full méretre, úgy tölti be a teljes élességgel)

Ezt a fotót egy Navon F550 telefonnal készítették. Onnan tudom hogy én voltam a kamera ezen végén. Tehát még csak nem is valami csúcs kategóriás ájfonnal ami 600 ezernél kezdődik. Sima 40 ezres okostelefon. 13 megapixel, 3-4 megabájt per fotó méret. Egy viszonylag olcsó okostelefonnal, ami 200 féle másra jó (ha az összes funkcióját elosztanának az árával, mennyi lenne a fényképező? 5000 ft?) És még csak a fényviszonyok se voltak a legjobbak.


Tényleg annyival rosszabb a minősége mint mondjuk itt bármelyik fotónak, igaz? [link]


Tehát ha egy mindent tudó, 13 megapixeles tűéles képeket készítő okostelefont zsír újan megveszel szaküzletben 2 éves garanciával 45 ezer körül, akkor egy 10+ éves gépet ami CSAK fotózni jó, még csak nem is csúcskategóriás, 60 ezer körül keresni alap garanciával nevetséges dolog.

Vágom.

Remélem ti az ásványvíznek is 35 ezerért veszitek literét, mert annyit ér.

2021. febr. 24. 21:43
 12/23 anonim ***** válasza:
78%
Ezen a Ferraris képen egy tűéles részlet nincsen, de ne zavarjon. A körvonalak mind lágyak. Ha neked megfelel ez a minőség, akkor vegyél mobiltelefont, senki nem fog érte megszólni.
2021. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%

S-es rendszám az mi?

Suttyó?

Sudribunkó?

Sutyerák?

Sikertelen?


Amúgy vegyél egy Nikond D90-et, az a mai napig bőven vállalható gép!

Örökké sajnálni fogom, hogy annó eladtam az enyémet..... :(

2021. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%

Volt régen egy film, az egy úr az űrből. Úgy köszönt, hogy nanu, nanu. Dezsavü érzésem támadt.

Egyébként a fotós boltban több ársáv is létezik a 60ezer és a másfél millió között.

2021. febr. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%

Ne is haragudj Pistike, ezen a Ferrarin egy éles részlet nincs. Torz, agyon van élesítve utólag, rettenetes, tipikus ócska mobilos fotó.

Egy bármilyen dslr kitobival ennél többre képes.

Viszont!

Ha neked ez megfelelő és elfogadható képminőség, akkor nincs szükséged dslr-re. Legfeljebb szemüvegre, de az már egy egészen más téma.

2021. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Istenem, mennyi bunkó, rosszindulatú komment! Eggyikkel se törődj.

A válaszolóknak üzenném, hogy érdemes lenne visszagondolni, hogy ti hol indultatok. Nincs összefogás, nyilván nem akartok konkurenciát. Ettől még lehet másnak segíteni.


Mi az, hogy nincs tűéles részlet? Jobb képet csinál, mint egy Canon!


Tehát most segítek. :) Faceboom Marketplace a te tereped. Keress rá ilyen típusra. Sok Nikon kamerát találsz. Vedd figyelembe, hogy ugyanazon típusokat különböző áron is kínálhatják. Mutatják képeken, ha van hiba, vagy karc a gépen. Gyakran obit is adnak hozz. Garancia lehet, hogy megvan még az illetően. Az eladól többségének még megvan a doboz is.


Fujifilm boltokban vannak még használt gépek.

Sok sikert a vásárláshoz, priviben írd meg, hogy hová jutottál.

2021. márc. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Mi az, hogy nincs tűéles részlet?"

Pontosan azt jelenti, hogy nincs éles részlet rajta.


Nézd meg a rendszámtáblán az EU-s csillagokat, egy elmosódott paca az egész.


A ferrari logón a sörénynek nincsen határozott széle, össze van mosódva a kasznival.


A lámpa alatti fekete légbeömlőn ki tudod venni a rácsozatot? Mert én nem. Azt látom, hogy egy rácsozat van ott, de a lyukakat megszámolni nem tudnám rajta. Pedig ha a kompozíciót nézem kb. oda van téve a fókuszpont, tehát annak fixen élesnek kellene lennie.


Amivel ti összetévesztetik az élességet az a zaj. Az tényleg nincsen rajta erős, a zajszűrés minden hátrányával együtt.

2021. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Jaj, hagyd már, egy fanatikus azt lát amit akar.
2021. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#17, a tiednél kevés ostobább hozzászólás van...

"Nincs összefogás, nyilván nem akartok konkurenciát."

Ki nem akar konkurrenciát? Ez értelmetlen. Én például nem abból élek.


"Mi az, hogy nincs tűéles részlet? Jobb képet csinál, mint egy Canon!"

Melyik Canon? Egy harmincezer forintos kompaktnál sem igaz ez. Nekem van egy 4 megapixeles Canonon 2002-ből még az is jobb képet csinál.

2021. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19. én segíteni próbáltam a kérdezőnek. Meglepett, hogy sokan mennyire nem akartak. Mindegy.
2021. márc. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!