Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Amatőr filmesek!Szeretnék...

Amatőr filmesek!Szeretnék rövidfilmeket készíteni zenével.Milyen kamerát, és vágóprogramot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egyelőre a telefonommal próbálkoztam,de mivel nem vagyok otthon a témában,ezért érdeklődöm.

Hobbi szinten fotózok egy egyszerűbb kis géppel évek óta,de nagyon szeretnék kisfilmeket is készíteni.

Milyen kamerát ajánlanátok kezdésnek? Egy olcsóbb,de minőségibb termékre gondolok.

Illetve vágóprogramok terén sem vagyok ismerős,a telefonomra egy egyszerű app van letöltve,de szívesen dolgoznék olyan programmal amivel áttűnéses vágásokat illetve aláfestő zene lehalkulását is meg tudom oldani például.Ha telefonra ismertek ilyet,az is nagy segítség lenne.

Illetve nem tudom azt sem, hogy ezek mennyire ingyenesek,nyilván örülnék neki,de minden opciót szívesen meghallgatok.


Köszi a válaszokat!


Zsó


2021. márc. 19. 10:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Vágóprogramnak az Adobe premier pro-t vagy a Sony Vegas-t ajánlom. Ha hobbi szinten szeretnél fotózni, akkor szerintem elég egy sina kamera, ha jobb minőségű akkor Canon vagy nikont ajánlom.
2021. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!