Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ha az usb jelvezetékére rca...

Ha az usb jelvezetékére rca csatlakozót rakok működni fog a dolog?

Figyelt kérdés
Van egy 2 dines mp5 fejegység az autóban,ami tolatókamerás,és rca csatlakozón megy a jel.Van egy akciókamerám,amit ha usb-vel csatlakoztatok,nem csinál semmit,csak tölti a kamera aksiját.

2021. márc. 19. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
És mi az elképzelés? Az USB digitális jelét mi fogja analóg jellé alakítani? A kisnyúl a csomagtartóban?
2021. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
A mester arra akart utalni hogy,kell egy konverter még hozzá...
2021. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Persze, én a 220-ba erőszakoltam be a COAX kábelt, azóta ingyen fogom a Privát Goldot.
2021. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Ne má' ingyen privátgold?!! Ezt én is kipróbálom! És ha véletlenül hozzáérek a fázishoz akkor rögtön ki is csapja?
2021. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem fog menni. Az értelmes válaszolók arra utalnak hogy kell ehhez egy megfelelő átalakító egy aktív eszköz ami annyit jelent hogy egy kis elektronika van benne ami a digitális jelet analóggá alakítja át. Röviden és egyszerűen ha egy USB kábel jel részét tehát az adat fel és letöltést kötöd rá az RCA bemeneti részére nem fog történni semmi mert a rendszer mármint a fejegységed nem fogja tudni hogy az mi csoda, ezért kell egy átalakító hozzá. Azt nem értem miért akció kamerával görcsölsz amikor a fejegységhez elvileg kell adjanak egy erre való kamerát, de ha nem is adtak vagy így vetted az autódat hogy a fejegység adva volt de a kamera nem akkor neten kell hozzá keresni erre való kamerát.

Ha minden áron ragaszkodsz az akció kamerás megoldáshoz akkor kell hozzá az átalakító egység.

Meg ugye a kérdés hogy az akció kamerádat ha USB-re csatlakoztatod akkor adni is fog képet? Szerepel a leírásában?

2021. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én szereltem be az autóba az mp5-öt,meg a tolatókamerát is.Az akciókamera hamarabb megvolt,és most gondoltam összecsatlakoztatom,hogy mi fog történni...De most már,egy olyan kamera kellene,mint a tolatókamera,(ami infrás)csak segédvonalak nélkül.Van ilyen?
2021. márc. 19. 17:38
 7/10 A kérdező kommentje:
Inkább nem görcsölök vele,mert találtam olyan kamerát,amin el kell vágni egy vezetéket,és eltűnik a segédvonal.
2021. márc. 20. 08:51
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Egy-két hozzászólás roppant szellemes!
2021. márc. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy-két hozzászólás roppant felesleges!
2021. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szívinfarktust azért nem kell kapni! ;-)
2021. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!