Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Várható a közeljövőben új DJI...

Várható a közeljövőben új DJI Mavic Pro?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy első generációs Mavic Air drónom van. Szeretném cserélni. Megéri várni egy harmadik generációs pro modellre? Lesz egyáltalán, annak fényében hogy most dobták piacra az FPV-t?

A másik kérdésem:az Air2 mennyire jó egy Pro2-höz képest? Főleg fotózásra használnám.



2021. márc. 27. 05:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A pro 3 az év vége felé fog megjelenni. Még nincsenek konkrét hírek róla, csak annyi, hogy "incderible" lesz. :D

Meg kell csinálnia a DJI-nak, mert már van konkurencia rendesen.

De dolgoznak ők, kijött az FPV és a Mini 2 is.


Ha Air 2-t szeretnél azzal is várj egy kicsit! Gyártják már az Air 2S-t!

Az Air májusban jelent meg (én 05.15-én kaptam kézhez ha jól emlékszem), úgyhogy a frissített verzió is akkor fog megjelenni valszeg.


Mavic Air vs Pro2 tesztet találsz youtubeon százmilliót!

2021. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most jelent meg az Air2s. Elég jó lett

https://www.youtube.com/watch?v=NJ3Z1hSOoMc


Így Pro2-t nem biztos, hogy érdemes most megvenni. Ha nagyon sürgős, akkor vagy ezt, vagy az Air2-t érdemesebb.

Ha tudsz még várni vele, akkor várd meg a Pro3 bejelentését és vagy az új Pro3-at vedd meg, vagy a miatta leesett árú használt Pro2-k közül egyet a mostaninál jóval olcsóbban.

2021. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Air 2S az ami ma a jobbágynak kell!

Ahhoz, hogy vlogolj, blogolj, pont elég lesz az Air 2S fotós és videós képessége!

(de még az Air 2 is akár elég lehet)

Biztos fog jönni majd Mavic 3 is valamikor, de ha az Air 2S fél milla FMC-ben, akkor az tuti milla környéki árral fog kijönni. És az valami profi videós/fotós gép lesz. A Mavic 2 és az Inspire közé fogják tenni szerintem.

2021. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!