Milyen telefonnal mukodik akadasmentesen a Dji Mavic pro drón?

Figyelt kérdés
Van eg iphone 6s es air2. De videokba csak telefont lattam. Olvastam hogy a Go4 alkalmazas mar tul sok elvileg egy iphone 6s nek. Barkinek barmi otlete? Vagy tanacs? Esetleg mas kaliberu drón?

2017. dec. 22. 18:48
 1/1 anonim válasza:
Minden okostelefonnal. Ugyanis ugy mukodik h egy kabelt kell csatlakoztatni a telefonhoz a taviranyitobol. Alapbol a csomagban csak Android, Android C (új féle ándroid) es iphonehoz valo kabelt adnak. Ezt oda kell bekotni ahol toltod a telefonodat. Ha nem jo egyik se a telefonodba. Vagy csak nem tudod csatlakoztatni valamilyert akkor sincs baj, mert sajat kabellel is tudod csatlakoztatni. Csak dugd be a telefonodba a masik veget meg a taviranyitoba, ott ahol ki lehet hajtani, alatta van. Remelem segitettem!
2018. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!