Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ha felteszek egy fotót instagr...

Ha felteszek egy fotót instagramra, facebookra, vagy bármilyen közösségi oldalra, akkor azt már nem lehet fotópályázatra nevezni?

Figyelt kérdés
Már jópár pályázatot nyertem, viszont ezt sehol nem említették. Én fogtam ki azokat, aminél nem gond, vagy tényleg nem szokott ez gond lenni?

2021. ápr. 29. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Attól még nem vesznek el a szerzői jogaid, hogy feltöltesz egy fotót a netre


Ha van egy kis eszed nem teljes felbontással exif adatokkal töltöd....

2021. ápr. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

van olyan fotópályázat, ahol kikötik, hogy csak korábban sehol sem publikált képekkel lehet nevezni, de a legtöbb fotópályázatnál ez nem szokás.

előfordulhat akár az ellenkezője is feltételként, hogy csak már valahol, akár sajtóban megjelent képpel lehet pályázni, de ez ugyanúgy nem jellemző.


érdemes a kiírást alaposan elolvasni, azoknak a feltételeknek kell megfelelni, amit előírnak. amit nem írnak, az nem elvárás.

azt is érdemes alaposan átgondolni, hogy érdemes-e nevezni, mert sok az olyan pályázat, amivel kihasználják a naiv fotósokat.

2021. ápr. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el a pályázat szabályzatát.
2021. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!