Melyik a legmegbízhatóbb olcsó, térfigyelő kamera, amit telefonnal lehet használni?

Figyelt kérdés
Sok sztorit hallottam hogy feltörik, és máshonnan nézik a házad stb... melyik a legjobb?

2021. jún. 10. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem az olcsó a megbízható. Most kértünk ajánlatot, mutattak több fèlèt, az olcsóbbnak a nappali kèpe sem tiszta, éjjeli módban pedig nem látszik, csak hogy valaki jàrkàl. De nem felismerhető. Amit nekünk szerelnek, egyenlőre 3 kamera, mindennel együtt 150 ezer lesz
2021. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohh, én ennyire nem szeretnék komolyat, csak hogy lássam az udvart
2021. jún. 10. 13:20
 3/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=gGfzc6_y7xI


Nekem ilyen van. Már 1 éve simán bírja a kültéri kiképzést, wifis, 1080p, éjjellátó, sd-kártya hellyel vagy cloud szolgáltatással, telefonos alkalmazással.

2021. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak udvart szeretnéd látni, én bangood-ról vettem egyet 15 alatt, mozgás és arckövetős, alarmos, és bár csodálkoztam , működik is :) telefonról és tabletről appal használható, és nem kell hozzá ie böngészőplugin mint sok másikhoz.
2021. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!