Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Gopro 8 kameránál tudom a...

Gopro 8 kameránál tudom a file méretet csökkenteni?

Figyelt kérdés
Ha folyamatosan veszek föl, akkor 3,8 gb-os filokat csinál, de szeretném ha kisebbek lennének.

2021. jún. 13. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
felbontást és az időt csökkented, akkor csökken a fileméret is.
2021. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

a felbontást ha csökkentem az meg van, de azt nem akarom csökkenteni. Ez a file ami 3,8gb az most 11:47 perc. Hogy tudom a percet beállítani, mondjuk max 5 perc legyen egy file tehát a fenti hosszúságú videót 3 fileba mentse.

mert ilyet nem találok sem az kamerán, sem az appon.

2021. jún. 13. 15:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Beállítod a felbontást 320*240-re.
2021. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez most valami vicc ugye? ilyen felbontás ma már nem is létezik.
2021. jún. 13. 18:37
 5/8 anonim ***** válasza:

LOOPING INTERVAL (VÉGTELENÍTÉS IDŐTARTAMA)

A GoPro készülék beállítható 5 (alapértelmezett), 20, 60 vagy 120 perces végtelenítésre. BeállíthatóMax értékre is, így a felvétel az SD-kártya megteléséig működik, mielőtt visszalépne a videó elejétől történő rögzítésre.


Használati útmutató 128. Oldal. Nézd meg, le van írva minden. Ha nincs meg googlen megtalálod magyarul.

2021. jún. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi. ennek mondjuk nem tudom mi értelme van, hogy 5 percet felvesz utána törli, de a max értékkel működik, csak így meg 1 perceket vesz fel, 0,3 gb -os filokkal. Én olyan középutat kerestem mondjuk 5 perces filokat vesz fel, de hát ez van. Biztos van oka hogy miért így csinálták.
2021. jún. 15. 07:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez azért van, hogy folyamatosan tudjon fel venni ahelyett hogy lezárja a felvételt ha betelt az SD kártya. Ha többet akarsz menteni tegyél nagyobb SD kártyát. A régebbieknél ki lehetett kapcsolni ezt a looping funkciót, azt most hirtelen nem tudom a 8-asnál van e ilyen. Úgy elmentettek pl. 32GB-nyi adatot majd kikapcsoltak. Sajnos, nem sajnos, a videózás ilyen a mai felbontások mellett. Egy 1 órás videó 1080P-ben 30FPS nyersen 60-100GB. Mikor már egy iPhonenal készített 3-4 perces videó kitesz 1GB-ot, nem kell csodálkozni ezen.
2021. jún. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem az a gond, (illetve nem gond, csak nem értem mire jó) hogy törli az előzőeket ha betelt a kártya az a max beállításnál van az teljesen ok + így tudom akár autós kamerának is használni. Viszont van másik 4 beállítás ahol percet adsz meg pl 5 perc. Ez nem a fájlok hosszát jelenti, hanem azt hogy mennyi ideig vegyen föl és utána törölje az elsőt stb. Tehát ha van egy tök üres sd kártyám és 5 percre van beállítva a loop, akkor is 5 db fájl lesz csak és az 5. után a legelsőt törli. Kipróbáltam mert azt hittem ez a fájl hosszát jelenti. Vettem föl kb 20-30 percet és 5 db fájl volt összesen a kártyán az utosó 5 perc felvétellel.
2021. jún. 17. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!