Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogyan tudom a Villanj körte...

Hogyan tudom a Villanj körte fényét csökkenteni rekeszelésen kívül? A távolabbra helyezéssel nem tudtam megoldani a kérdést, nincs több helyem. Lehet lágyítani a fényüket valahogy? Portrézni szeretnék velük.

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Fuss neki még egyszer. Ebből semmit nem lehet érteni.
2014. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet elé tenni derítőernyőt és szoftboxot is.
2014. dec. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom ernyővel használja a kérdező, alapból jár hozzá áteresztő ernyő. Kis helyen valóban nagyon sok a fix 45w, néha f16-22-ig kell szűkíteni a blendét.

Amikor még ilyesmit használtam, én azt csináltam, hogy a körte elé és a letekerhető eleje közé tettem pauszpapírt, ezzel a megoldással jobb lett. Lehet, hogy nagy hülyeség... de ha ki is próbálod ne használd így szerintem (folyamatosan) 2-2.5 óránál tovább.

2014. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, az utolsó válaszolóra tudnék reagálni, vagyis jár hozzá ernyő, és van hozzá softboxom is, de nagyon soknak találom a fényét még így is.

A pauszpapírt jó trükknek találom, köszönöm.

2014. dec. 31. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!