Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon eos 500d után, érdemes...

Canon eos 500d után, érdemes egy samsung nx300? At venni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 4. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Feltételezem van(nak) objektívek, amiket használsz, Canon ef bajonettel. Akkor miért is nem jó a Canon?
2021. szept. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom a Samsung kilépett a fotós területről


De egyébként is nagyon gyenge a választék kiegészítők terén


Tehát határozottan nem!

2021. szept. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy belépő szintű Samsung nx-em, nem olyan para a kiegészítő választék. Viszont kaptam, magamtól nem vennék.


Az érvek ellene:

- régi. Minél régebbi annál valószínűbb, hogy egyszer csak kirohad az elektronikája alólad.

- 2017-ben a Samsung kilépett a fotós piacról.

- tehát: további eszközpark fejlesztési lehetőség nincs, a szervizelhetőség előbb-utóbb kérdéses lesz

- saját (nx) bajonettje van, tehát gyárilag nem kompatibilis a canon ef-ekkel. (Adapterezgetnj persze lehet, de nem érdemes.)

2021. szept. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azért nem vennék Samsung NX-et, mert halott rendszer, már jó ideje nem gyártják. Van egy rakás MILC rendszer, miért pont egy halottat valasztanál?
2021. szept. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!