Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kb. Milyen árkategóriában...

Kb. Milyen árkategóriában érdemes venni videókamerát az alábbi célokra? (több lent)

Figyelt kérdés
Szóval, gitározom, és cover videókat szeretnék készíteni, tehát fontos, hogy hangminőségben is normálisan vegyen fel. Esetleg konkrét típusokat is ajánlhattok.

2014. dec. 24. 20:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg persze az sem hátrány, ha látszóna normálisan az ujjmozgás a technikai menőzés miatt :D
2014. dec. 24. 21:02
 2/5 A kérdező kommentje:
***látszódna
2014. dec. 24. 23:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha például elektromos, vagy elektro-akkusztikus gitárt használsz, hozzákötheted a számítógéphez, velveszed, és studio minőségű a hang. Ha klasszikus gitárral (vagy westernel) készíted a covert, olyan kamerát vegyél amiben van mikrofon bement, és egy jó minőségű mikrofonnal felveheted a hangot. Bemenetet találhatsz a 25 ezres kézikamerák közt is, de a legtöbb DSLR-ben (100-150 ezer) is megtalálható. Akkor ha covert készítesz, előny az is ha látod magad a kamera kijelzőjén, miközben vesz. De akármilyet is veszel, a hangfelvételt megoldhatod külön is a számítógéppel, amit utólag raksz a mozgókép alá.
2014. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kamerákhoz teljesen hülye vagyok, de értem amit mondasz. Nagyjából 40-50 ezret szánnék az egészre, nem tudom ebből mennyire lehet jó kamerát venni. Számítógépemen integrált hangkártya van, nem késik a hang, viszont nagyon szátcseszi a gondosan beállított hangzást. Kamerából egyébként jobb lenne olyan, amiben alapból minőségi mikrofon van. Viszont köszönöm a válaszod, jó ötleteket adtál:)
2014. dec. 25. 20:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nincs mikrofonom, de nem szeretnék még pluszban erre is költeni.
2014. dec. 25. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!