Cctv összeszerelés?

Figyelt kérdés
Sziasztok vettem a neten egy cctv kamera rendszert 4 Db kameraval valaki segítene nekem? Mihez van szükségem? Mármint monitor is kell hozza? Vettem hhdt bele. No vagyok. Nincs aki segitsen így nagyjabol nekem fog kelleni egy magyar nyelvű használati útmutatót nem kuldtek hozza. Vlki ? Esetleg linkelne egyet? Koszonom szepen :)
2021. szept. 16. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez így biztos nem fog menni, ehhez szakértelem kell. Biztonságtechnikai cég megoldja, de valószínűleg csak hozott rendszerrel. Ha ezt neten vetted, 14 napig visszaküldheted.
2021. szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hú, ez így meredek!Magyarul necces, problémás, gázos, nehézkes!

De, hogy segítséget is adjak, van valami típusneve, típusszáma? Én - bár láttam már a gyakorlatban ilyet - nem mernék egyedül nekiállni.

Viszont típusszámot google-be beírva -jó, erős, magabiztos, magas szintű angol nyelvtudás birtokában - biztos találsz tutorialokat, más kérdés az, hogy ahogy attól sem lesz jó újságíró valakiből csak azért, mert jól tud fogalmazni, VAGY ahogy attól sem lesz fordító/tolmács valakiből, mert mondjuk MAGAS szinten beszél egy-két idegen nyelvet (arra akarok rávilágítani, hogy mindkettő egy-egy SZAKMA, amit iskolában (egyetemen, szakképzésen, melyiket hol) OKTATNAK, úgy ezt is megfelelő szakiskolában, szakképzésen kell megtanulni (ezeket, ilyeneket PÉNZÉRT tartanak), s azért egyáltalán nem az a kategória, mint pl. az, hogy - mondjuk, például, teszem azt - hogyan kell megírni egy e-mailt.

2021. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sikerült egyedül végül.. :) meg a hhdt is beszereltem YouTubeon talaltam videót :)
2021. szept. 16. 13:24
 4/10 anonim ***** válasza:
hhd = hdd ?
2021. szept. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1 óra alatt megnézte Youtube-on, felszerelte a 4 kamerát áramellátással és kábelrejtéssel együtt, majd installálta a DVR-be a merevlemezt, elhelyezte egy rejtett helyre, összekötötte a kamerákat vezeték nélkül (bár ha CCTV, akkor a vezetékezést is bele kellett kalkulálni) vagy vezetékesen, esetleg PPPOE, majd konfigurálta őket, aztán indította a felvételt.

Lenne neked egy jól fizető állásom!

2021. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Kitaláció.

Ismeretlen rendszert ennyi idő alatt szakember sem installál.

A kérdező mániákus hazudozó troll, ennyi.

2021. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Monitorra kellett kötni,aztán letölteni egy alkalmazást be scanelni a kódot és telefonon rajta volt. Magyar nyelvű volt. És igen 3 csavart befurtam fába. Ehhez csak férfinak kell érteni? :) a tajekoztaton angol nyelv volt amikor bekapcsoltam magyarul működött az adapter. A hddt pedig csak össze kellett dugni…Bocsi mindenkinek
2021. szept. 18. 10:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Megint hazudsz.

A CCTV az nem wifi kamerát jelent. CCTV-hez nincs app, ott kábelezni kell egy központi rögzítő egységig, viszont nincs vonalkód, QR-kód, semmi. A wifis kamerák viszont a saját SD-kártyájukra tárolnak, és az applikációval az ezeken tárolt videókat tudod megnézni az élőképen kívül. Kivéve ha úgy állítottad be, hogy egy NAS-ra mentsen.


Tudod, hezudozókám, vannak itt olyan emberek, akik régebben szereltek még CCTV-rendszereket, de láttak már wifis kamerát is.

Nem jött be. Kicsit még locsolgassad, hátha valaki elhiszi ezt a csak önfényezésnek alkalmas "kérdésedet".

2021. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ember topmarkhu rol 21000ft volt ne magyarázz már olvasd el idiota
2021. szept. 18. 19:18
 10/10 A kérdező kommentje:
Ehez egy adapter volt 4 kamera 4 kabellel plusz kellett bele a hdd.. nem olyan hogy szazezres dolgok
2021. szept. 18. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!