Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes jobb procit venni?

Érdemes jobb procit venni?

Figyelt kérdés

szóval. van 1 gépem ami így kb 180 k ra jönne ki i3 10100f és gt1030 al és 16gb 3200mhz-s rammal baszó táppal és proci hűtővel. és nemtudom, hogy érdemes e jobb procit venni. mert a gép gta onlinera lolra, lenne használva. érdemes e venni bele jobb procit?

egy i5 10400f en gondolkodtam de amd ryzen 5 3600 is már megfordult a fejemben mivel nemcsak játékra lesz.



2021. máj. 25. 17:27
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és az kimaradt, hogy nem vagyok fps/ grafika vadász. vagyis nekem elég ha 720 p be lowon a gta 5 elfut 40 fps el mivel amúgy is 60 hz-s monitorom van
2021. máj. 25. 17:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt a 1030-at sem erőltetném, lehet jobban járnál, ha spóropnál hozzá egy kicsit, aztán mehet cpu+gpu upgrade is
2021. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, főleg egy ilyen videokártya mellé. Inkább azt cseréld le amikor normalizálódnak az árak.

Majd ha bejönnek az igazán nextgen játékok amik csak PS5/SX-re jelennek meg akkor megugrik a proci igény, mert a konzolokban már 16 szálas proci van. De addig még rengeteg játék van amit egy ilyen 8 szálas i3-as bőven elbír. GTA Online, LOL-hoz főleg.

2021. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó GAMER gép ez;)
2021. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!