Ha kikapcsolom a gépet, miközben az obi manuálon van beállítva, és utána újra bekapcsolom, akkor normális, hogy nincs fókuszban már a kép?

Figyelt kérdés
2022. febr. 2. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az Olympusnak van olyan funciója, hogy kikapcsolaskor (vagy be?) végtelenre állítja a fókuszt. Nem tudom, a te géped csinál-e ilyet.Amikor manualban használtam a fokuszt, pl sport fotózásnál, pont emiatt kapcsoltam ki ezt a funkciót.
2022. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem R6om van. Nem tudom ennek is van e ilyen funkciója. Ha hazaértem utánanézek.lehet ez a helyzet.
2022. febr. 2. 14:54
 3/15 anonim ***** válasza:
Milyen gép milyen obi? legalább a sínét mondd meg! :D
2022. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mondom, R6. Obi egyébként 100-400mm L és 100 mm L 2.8 ezekkel csinálja ezt. A többivel nem teszteltem.
2022. febr. 2. 16:31
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy auto vagy manuál fókuszon vagy épp, kikapcsoláskor alaphelyzetbe áll, de szerintem ezt minden gép így csinálja (vagy nem? jó, a full manuálok nyilván nem). De ezt hallod is.
2022. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
R6 a márkanév?
2022. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Canon lesz az
2022. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"kikapcsoláskor alaphelyzetbe áll"

Az objektív, amin fizikailag elállítottam egy kapcsolót? Az kemény lenne...


Engem az érdekelne, hogy mennyire mászik el a fókusz. Ha csak egy picit, az akár érthető is lehet: azzal is bemozoghat a gép, hogy kikapcsolod. Tudsz feldobni rá egy vízimértéket, megnézni, hogy mozog-e?

2022. febr. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Mojjo ***** válasza:
@6: Most komolyan? 😅
2022. febr. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az R6-ban van beépített 5 tengelyes stabilizátor. Ez ki és bekapcsoláskor elmozdulhat. Ezért nem lesz ugyan olyan éles a képed. A vázba épített stabilizátor akkor is működik ha az obi MF-ban van.
2022. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!