Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A laptomom (beéptett) kamerája...

A laptomom (beéptett) kamerája miért zölden kezdet el világítani? meg miért 2 lámpa van? Többi lent.

Figyelt kérdés

Online oktatásnál használom, amúgy nem, de mos nemrég az utolsó vizsgámon mikor még csak kipróbáltam és nem csatlakoztam fel, akkor is zöld lámpa világított.


2 éve megvan és most csinálta először, meg eddig nem is tudtam hogy a kamere oldalain 2 lámpa van.


Ez mit jelenthet?

Tanár is furcsálta.


- Epilepsziás vagyok, azért is érdekel.



2022. febr. 3. 17:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Te inkább ne ülj gép elé, akkor nem lesz baj. Segítenének, de nem érdemled.
2022. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező,


Az Asus gyárt 30 féle laptopot minimum. Nem beszélve az előző években kiadottakról. Ha nem tudjuk konkrétan melyik típusról van szó, honnan tudnánk megmondani, hogy a kamerádnak hogyan kell működnie?


Többek közt azt is elfelejtetted közölni, hogy használsz e valamilyen vírus védelmet, esetleg kém programok elleni védelmet.


Továbbá eredeti e a Windows és ha van, akkor a vírus elleni program(ok) eredeti(ek) e.


Használsz e otthon olyan jellegű belső hálózatot, amire több eszköz van csatlakoztatva.


Nyilván ezekre sem fogsz válaszolni, ha a laptop típusát sem tudhatjuk meg… Így pedig nem tudunk neked segíteni, szóval a kérdés felesleges.


Mellesleg ha nem jártál semilyen kétes eredetű oldalon, nem töltöttél le semmit akkor valószínűleg nem nézett ki magának egy hacker csoport sem a szervkereskedők pedig még nincsenek azon a szinten, hogy betörve a saját gépedbe a kamerádon keresztül figyeljenek.


Ui. ragaszd le a mikrofont is. Azt is be tudják kapcsolni. És mindig töröld a böngészési előzményeid - ezt inkább anyu meg apu miatt.

2022. febr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Jó válaszolok.


Amúgy meg vagyok kisgyerek, "csak" maradjunk annyiban bántalmaztak régebben még neten, így nem szívesen adom ki az ilyen dolgaim.


Egyébként egy gyenge Asusról van szó. Előző jó laptop volt, csak...tönkrement.


Online oktatáshoz meg kellett. Célra megfelel.

Asus Vivobook 17 X712EA-BX283 Notebook.


Tehát:

Miért villog a szokásos fehér fény helyett a zöld újabban?


És ha nem törtek be hozzám akkor miért van mentve két szöveges dokumentum a "hálózati helyeken".


Belenyúltak a gépembe?

2022. febr. 3. 23:34
 14/15 A kérdező kommentje:

Kérdésedre válaszolva pedig nincsenek belső hálozaton más, csak wifire kapcsolódik 3 telefon, meg TV-k.


És semmi nincs semmivel szinkronizálva.

De azóta felhívtam valakit telefonon és azt mondta, hogy mivel a 1 routeren van az egész, ezért érzékelik egymást.

2022. febr. 3. 23:37
 15/15 Szirty ***** válasza:
56%

"Ha lehetne tudni milyen laptop pontosan"


Erre te: "Asus.."


Ez igen pontos volt kösz! :)

Ne zavarjon hogy az Asus gyárt vagy 150 féle laptopot....

2022. febr. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!