Fotós les vállalkozás ?

Figyelt kérdés

Máté Bencééhez hasonló vállalkozást itt Magyarországon ismertek? Hozzájuk idén nem lehet menni, ezért szeretnék alternatívát találni, de beütöm, hogy fotós les, vagy 10 éves cikkek meg oldalak jönnek fel, vagy Bencével kapcsolatos dolgok.

Pedig hallottam pl Hortobágyon van sasfotózásra lehetőség, de nekik sincs oldaluk. Pedig ezt még a fent említett fotós partnere mondta nekem, hogy oda lehet menni, jó alternatíva lehet. Sast még nem fotóztam, úgyhogy ez nem lenne rossz. De amúgy szalakótát szeretnék idén még lőni.


2022. febr. 27. 22:36
 1/4 anonim válasza:
Mr. Bene Madártani Szabadidőközpont, Jászkisér
2022. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fantasztikus köszönöm
2022. febr. 27. 23:03
 3/4 anonim válasza:
Szívesen🙂
2022. febr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a helyi vadászegyesület tud segíteni... Bár Hortobágyon lehet, hogy a természetvédelmi egyesület az illetékes.
2022. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!