Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ez a wireless kamera működik...

Ez a wireless kamera működik WiFi nélkül is?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem mobilnetem van, ezért nincs WiFi routerem sem itthoni internet. Ehhez a kamerához jár egy beltéri egység is. Akkor ezt tudom így WiFi router nélkül használni telefonról?

Csak éjszaka kellene, így az megoldható, hogy a telefonon a WiFi be legyen kapcsolva.


2022. márc. 6. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

A wireless-hez nem kell wi-fi. Ez két külön dolog.

a vezeték nélküli ( wireless) egered is működik wi-fi nélkül.

2022. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom google keresőd azért csak van.

De ha nincs, én rákerestem neked, itt olvasni sem kell:

https://www.youtube.com/watch?v=8OYYiZ6tu5U

2022. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Kedves kérdező, amit te beltéri egységnek nevezel, az egy gateway (átjáró), és oda kell adni neki az internetet. Vagy LAN kábelen, vagy wifin. Ha jól értem, akkor te éppen akkor akarod használni, amikor otthon vagy. Ha a telefonod alkalmas arra, hogy a mobilinternetet a telefon wifijén keresztül megossza, akkor működőképes lehet a dolog. [Amikor a telefonod nincs a "beltéri egység" közelében, szóval amikor nem vagy otthon, akkor természetesen nem fogod elérni a kamerát.]
2022. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Net nem kell hozzá, de egy wifi router mindenképpen, a mobillal megosztott wifivel nem fog menni.
2022. jún. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!