Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogyan tudok gépre rögzíteni...

Hogyan tudok gépre rögzíteni közvetlenűl?

Figyelt kérdés
Adott egy panasonic lumix g dc-g9eg-k kamera. Ha HDMI-vel összekötöm elgato segítségével, vagy hasonlóval, akkor stream-ben látni fogom gépen? Így rögzíteni többet is tudok, mint az adott limit, mondjuk 20 perc? Emellett ezt hálózatról bírom közben tölteni, vagy addig bírja, míg az akksi? Köszi!

2022. máj. 4. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Amit beküldesz vele a gépbe, azt OBS-es fel tudod venni.

Azt meg próbáld ki hogy működik-e töltés közben... nekem van mindkétfajta kamerám. Amit simán lehet tölteni, örökkévalóságig venne fel ha lenne helye, meg van olyan is ami azonnal kikapcsol ahogy töltőre rakom.

2022. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ip kamerakat hasznalok otthon amik wifin keresztul kommunikalnak a laptoppal, ami rogziti a felveteleket. Probald beszerezni valahonnan az ISpy programot, local portját is hozzáadhatod azaz streamet kapsz a kamerádról és rögzítheted. De ha jol tudom meg a VLC programban is van ilyen lehetoseg, mert ugyanigy kamerakkal probaltam es ott is volt local lehetoseg. Magak a programok rogzitenek is ha beallitod ugyhogy probald meg. De biztos vannak meg ilyen programok, akar ilyen kamerakra is. Sok sikert hozza.
2022. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!