Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fényképezőgép táska vásárlás?...

Fényképezőgép táska vásárlás? A többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nyáron utazok életemben először repülővel(Ryanair). A kézipoggyász méretét tudom(40*20*25), viszont nem találok olyan táskát, ami megfelelne nekem. Azt szeretném, ha elférne benne a fényképezőgép (Canon 2000D), egy 15,6 colos laptop és még pár apróság. Tudnátok nekem táskákat ajánlani? A válaszokat előre is köszönöm!

2022. máj. 4. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem most. Méreteket tudod, akkor olyan táskát kell keresni, amibe ezek beleférnek, kabintáska vagy valami ilyesminek nevezik ezeket. De egyébként lehet, hogy lehet 2 külön táska is, ha ezt a méretet nem haladja meg. Nem értem mi a cél, hogy a két dolognak legyen külön rekesze, vagy a méretek nem stimmelnek?
2022. máj. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet kt kézipoggyász is, bár ez némi felárat igényel a Ryanairnél. Párezer ft a "priority check" , ami tartalmazza egy második kézipoggyássz díját is.


Így felvihetsz egy laptoptáskát + egy hátizsákot is.

2022. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!