Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mindig ilyen kevés kérdés...

Mindig ilyen kevés kérdés volt ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés
Régen néha voltak annyira jó threadek, viták, hosszú beszélgetések, amiken tök jól lehetett szórakozni, ha odáig fajult. De olvastam sok hasznos, szakmai kommentet is, amiből lehetett tanulni. Leapadtak a kérdések? Vagy egyszerűen már túl sokat lógok itt, és ezért tűnik úgy, hogy kevesebb az új kérdés?
2022. máj. 19. 01:00
1 2
 1/12 Adkeizaal válasza:
84%

Elviekben havonta, több mint 8 milliószor nyitják meg a gyakorikérdések.hu oldalt.

Az új kérdések számát nem tudom, sem azt, hogy épp érdekes-e, az szubjektív.

2022. máj. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Csökkent a látogatók száma, volt szakértő aki elhagyta a topic-ot stb-stb...

Szóval nem mindig volt ez így.

2022. máj. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem. Ez szomorú. Pedig néha olyan jól lehetett szórakozni. Egy két hetente végignézem a kategóriát, és max 1 oldalnyi új kérdés van, az is mind unalmas. Bár most volt egy egész jó nemrég, hogy a csávó elvállalja e az esküvőfotózást ismerősnek, gagyi eszközzel, meg 0 tudással.
2022. máj. 19. 05:00
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Én meg örülök hogy legalább ezt topicot nem trolkodták szét.

Mert van olyan rész ami már szét trolkodták.

2022. máj. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy legyen széttrollkodva.
2022. máj. 19. 05:28
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Az első két évben volt kb. 100. Az átlagosan évi kb. 50. 11 évre van összesen 785, az átlagosan évi kb. 70...

Oldalakban mérve.

2022. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
66%

Mondjuk erre a 8 millió megnyitásra kíváncsi lennék.


Én eléggé függő vagyok, szóval tulajdonképpen egy nap baromi sokszor frissítem, olvasom a kérdéseket, válaszolok. Szerintem napi 100 megnyitást csak én generálok :D


Igazából azt látom, hogy a "szakértők" már rég elhagyták az oldalt. Ráadásul a sima kamerás fotózás elég réteg dolog lett, mióta mindenki is telefonnal fotóz.


Plusz ja, az oldal tele van trollokkal.

2022. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a kategória pont nem a trollok miatt halt ki, hanem a "szakértők" miatt, akik miatt már senki sem mer kérdést feltenni, mert lenéző, kioktató, bunkó válaszokat kap.

Én pl. hobbifotós vagyok, múltkor feltettem egy teljesen komoly és tárgyilagos kérdést egy 100.000 Ft-os DSLR fényképezőről és annak objektívjéről, mégis olyan kioktató, gúnyolódó válaszokat kaptam, mintha legalábbis azt kérdeztem volna hogy mi az a fényképezőgép. Gondolom aki nem 15 milliós géppel meg 50 év tapasztalattal kérdez, az az ő szemükben kapásból egy idióta. Így nem is csodálom hogy senkinek nincs kedve kitennie magát ilyesminek.

2022. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most visszanéztem az utolsó 15-öt, igazából nem találtam sem kioktató, sem gúnyolódó válaszokat. Abban a telés kérdésben, ami nagyjából ebben az adagban az utolsó volt, ott valóban volt egy kissé túlfűtött hozzászólás, melyet a kérdező parancsa (fejtsd ki nekem ezt 10-15 mondatban) triggerelt. Szóval számítsuk le a faragatlan kérdezőt. Számítsuk le még az általános iskolás szint alatti kérdéseket. Számítsuk le azokat a kérdéseket, melyek googleval fél másodperc alatt megválaszolhatóak lettek volna. Ezekre mind nem volt szép dolog ingerülten reagálni, csak épp a mai világban, mikor az autós a vélt sérelemért kiszáll, és belerúg a másik autós autójába, hát... mindenütt van ilyen. Tehát ezeket leszámítva mi marad? Normális tanácsok.
2022. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__fenyke..

Itt a kérdésem. Rögtön az első válasz.

2022. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!