Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A következő évtizedekben a...

A következő évtizedekben a jövőben le fog annyira menni a pedelecek ára hogy bárkinek lehessen elektromos rásegítéses bicaja, vagy ez a technológia mindig borsos árú és az átlagbringák feletti kategória lesz?

Figyelt kérdés
2021. aug. 3. 21:29
 1/6 A kérdező kommentje:
szóval lesz módom rá ha most töltöm a harmincat hogy ha mégennyit sikerül megélni jogsi nélküli megoldásként kényelmesebben utazzak, ha akkor még lesz kedvem bicajozni egyáltalán? vagy simán lehet hogy bejön ismét valami új technológiai megoldás ami akkor lesz épp drága, ez a mostani fejlődése pedig elavult, vagy zsákutca?
2021. aug. 3. 21:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt még a jósok se tudják megmondani.

Annyi minden fog 30 év alatt változni.

2021. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Eltévesztetted a házszámot kisfiam. Az ezotériába kérdezd meg valamelyik látót vagy démonvadászt.
2021. aug. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:
Tőlünk nyugatabbra már jó pár éve több pedelecet adnak el, mint analógot...
2021. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez soha nem fog elavulni, legalább is egy-két e,beröltőn nelül semmiképp.


Újabbak és drágábbak biztosan jönnek majd kisebb nagyobb többletet adó különbségekkel, de ezeket akkor már használtan és olcsón lehet venni.

2021. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként én is most gyűjtöttem össze 800e-t egy 2017-es használt karbon össztelósra, ami egyébként újként 2 milla fölött lett volna még 2017 körül.


Megy mint állat!

Két-háromszor akkora szintet és távot tudok vele menni (két akkuval, egy a hátitatyóban, 2.5 kilós ami így össz. 920Wh-ás).

Viszont ez alatt sokkal jobban, dinamikusabban megmozgatja minden izmomat, mint egy hagyományos, csak izomhajtású.


Még a karizmom, vállam, hátizmaim is hihetetlenül látványosan fejlődnek vele, mert dinamikusabb mozgásformára tud rávenni, amikor egy durva köves felfelén szinte repülök felfelé, és nem tehetem meg, hogy nem nyomom teljes erőből, mert akkor csak cammogna, szóval ezt is nyomni kell rendesen, felfelé akkor aztán repül is!


A régi, csak izomhajtású ez után csak egy álmos lajhárnak számíthat, úgy érzem.


Az izom fejlődésre gyakorolt hatása sincs sehol, annak ehhez az e-montihoz képest, hogy az élvezeti faktorról ne is beszéljünk!

2021. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!