Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A szomszéd lopja a virágokat...

A szomszéd lopja a virágokat a garázsból. Lejjebb több. Milyen kamerát lenne a legjobb felszerelni?

Figyelt kérdés
Nincs wifi, sem áram a garázsban. Nem drágák a virágok, nem az a probléma, hanem idegesítő. Anyukám kedvenc virágai, cserepestől. Aztán a kedves elkövető a szemetet is otthagyja cserébe. Nem tudom melyik szomszéd lehet, azért szeretnék kamerát felszerelni, hogy megtudjam. Olyan kellene ami kicsi, mert ha észreveszi, szerintem még azt is ellopja. Valaki tud valamilyet ajánlani? Én nem vagyok jártas a témában sajnos. Éjjellátó nem hiszem hogy kell rá, csak nem sötétben lopkod. Nevetnék, ha nem lenne bosszantó.

2022. máj. 19. 17:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A hagymákat sokszor sötétben növesztik, hogy a virág nőjön. Nem tudja máshol tartani. Kiültetni meg a közös kertbe… mert onnan nem lopják ki?

Akik a kérdésre válaszoltak, és nem a kéretlen tanácsaikat tolták, azoknak nagyon köszönöm, szupik vagytok, ment a zöld kezecske!

2022. máj. 19. 18:57
 12/14 anonim ***** válasza:
Kiderült,hogy ki volt?
2022. júl. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem… elengedtem… mit tehettem volna? Semmit se teszunk inkabb a garazsba… majd a viragokat is a pincebe tesszuk.. remeljuk nem lesz nekik ott kevesebb a levego…
2022. júl. 16. 12:11
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát körbe lehet ültetni nem kellemes növényekkel... Allergén, vagy szúrós, amin nem látszik, csgy csalánok. Tanulja meg hogy ha belenyúl valamibe az fáj :) Vagy kicsi fa kerítés ami nem magas átlépheti, de feketének tűnő sok karót leszúrni amit bekensz kátránnyal, vagy valamivel ami megfogja úgy a ruhát hogy az csak ollóval jön ki. Véetlenül megfogy egyet kettőt, hozzáér az pont elég :) Majd szentségel egy darabig. Megtanulja hogy ez nem a büntetlen játék. Te meg adod a hülyét hpgy hú jajj hát de sajnálod...
2022. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!