Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Teleobjektív rendelése Aliexpr...

Teleobjektív rendelése Aliexpress-ről?

Figyelt kérdés
Rendeltem már egy távcsövet puskához, nagyon jó minőségű és tökéletesen működik. Egy 800mm teleobjektívvel is tennék egy próbát. Volt már aki onnan rendelte és nem bánta meg?
2022. jún. 21. 03:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Azt remélem tudod, hogy egy objektív nem úgy van beállítva hogy te azon keresztül szabad szemmel nézelődjél? Talán-talán ha egy okulárt ráaggatsz, akkor bele tudsz nézni, de fejjel lefelé és nem oldalhelyes képet fogsz látni.


Ezt csak úgy tudod kiküszöbölni, ha egy 2x-es nagyítású barlow lencsét is teszel az obi vége és az okli közé. Akkor már normál de még mindig nem oldalhelyes képet fogsz látni.


Objektív nem erre való.


Esetleg egy ilyennel bepróbálkozhatsz, ha ennyire sok pénzed van áfát meg esetleg még vámot + vámkezelési díjat is fizetni a postának.


[link]

2022. jún. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem mondta, hogy puskára kell. Amugy az ilyen 800mm-es aliexpresses obik nem hinnèm, hogy fönyeremények.
2022. jún. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, de szerintem mnden vadász patkány utolsó ge.ciláda.

Szóval nem segíthetek neked, te utolsó aljas rohadék.

2022. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkora ostoba vagy, hogy kár lenne magyarázkodnom, de csak hogy tanulj az esetből:

Én hibám, nem voltam elég egyértelmű, az objektív fényképezőgépre kellene. A puskára való távcsövet csak azért hoztam fel mert az is egy drágább tárgy és az tökéletesen működik.

Nem vagyok vadász, egy légpuskám van amivel célba szoktam lőni. Soha nem állatra. Legközelebb talán gondolkozz mielőtt másról ilyen véleményt nyilvánítasz anélkül, hogy belelátnál az életébe. Te faszparaszt.

2022. jún. 23. 19:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Hármas egy idióta, aki biztos nem evett soha életében húst. De szerintem növényt se egyen, mert eleszi az állatok elől!


Amúgy nem hinném, hogy egy aliexpresses, (gondolom) márkátlan teleobjektív jó minőségű lesz. Állj át micro 4/3os rendszerre, ha nem fér bele mondjuk egy canon ágyú. A kisebbs szenzor miatt jóval olcsóbb gépek a profi verziók, mint a canon vagy nikon megfelelő, legyen akár objektív akár váz. Ha most kezdenék mai tudásommal természetfotózni, akkor lumix g9 és leica 100 400 at vennék. Ez a kombó kb annyiból kijön, mint a mostani vázam, objektív nélkül :D. Nyilván, nem olyan erős pl alacsonyabb fényben a teljesítménye, de hobbira tökéletes. Sőt igazából profi természetfotózásra is. Máté Bence is ezzel fotózott egy időben. Annak a Leica 100 400nak pedig van olcsóbb, kisebb tele alternatívája. Szóval inkább gyűjtögess, és valami értelmes dolgot vegyél, akár használtan, minthogy kukába menjen a kínai aliexpresses tele amit el se tudsz majd adni, mert vacak.

2022. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!