Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Esküvői fotózásra milyen...

Esküvői fotózásra milyen fényképezőgépet javaslatok? Max 200ezeeig!

Figyelt kérdés
2022. aug. 6. 21:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Kiket szeretnél fotózni? Haverokat, vagy idegeneket pénzért?
2022. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
29%

Szia!

Esküvői fotózáshoz eddig nekem is sokan ajánlották a Canon egyik fényképezőgépét, amely tényleg csodálatos fotókat készít.


A párom barátja fotós, mikor megismertem nagyon megtetszett a szakmája, ezért én is szerettem volna tanulni egy kicsit tőle.

Nekem még akkor nem volt fényképezőgépem, ezért napokon keresztül kerestem egy jó gépet.

Lassan 2 és fél éve lesz, hogy a mostnai gépemet megvettem, azóta is hibátlanul működik.

A fényképező neve: [link]


Igaz, a posztodban 200ezert forintot említettél, de ez csak pár ezerrel lépi túl a keretedet.


Remélem tudtam segíteni!

Szép napot!:)

2022. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Belépő canon, kitobival eskövői fotózásra... 😂 Akkor inkább vízfestéket vegyél és fesd le őket!

Mit szeretnél kérdező? Céget csinálni és eszküvőket üzletszerüen fotózni? Arr bizons a 2 milla is kevés lesz, nemhogy a 200ezer! És nem azért, mert olyan durván drága gépet kell venni, hanem mert mindjárt legalább kettőt és mindenhez pót cuccokat, vakukat, akkumulátorokat, kártyákat. Az esküvői forózás nem olyan, hogy kimész másnap, akkor is ott a Parlament, megint le tudod fotózni ugyanúgy, meg még évi 365 nap le tudod fotózn. Eskövőn egyetlen lövésed van, nincs több. Mindenvől lennie kell tartaléknak, backupnak. Ha egy ilyen hikomat géppel odamész fotózni, örülj neki ha ép csontokkal haza tudsz menekülni.

2022. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha haverok esküvőjét akarod fotózni hobbiból, akkor nézd meg ezt, itt ajánlottuk egy kollégával a Panasonic FZ300-at, ez egy jó kis amatőr bridge gép, és picivel 200 alatt megkapod újonnan, használtan meg még olcsóbban:


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__fenyke..


Ha profi esküvőfotózásban gondolkodsz, akkor meg ez a büdzsé közel sem elegendő hozzá.

2022. aug. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne tedd tönkre emberek életét, kérlek! Vannak ilyen kontárok, hogy rohadjanak meg...

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eskuv..

2022. aug. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%
Ha 200k a keret akkor egy iphone is megteszi:D nem csinal risszabb kepet mint egy 200 rongyos gep
2022. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Mojjo ***** válasza:
100%
200 ezerig semmilyet, akkor maradjon a telefon. Ha egy olyan kb háromszor-négyszer ennyit bele tudsz tenni, akkor már szét lehet nézni a használtpiacon és egy nagyon alap indulófelszerelést össze lehet vadászni szerencsés esetben.
2022. aug. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%
Semmi drónozás, csumpi?
2022. aug. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Már megint a bridge gep tukmálasa. Miert akarsz mindenkinek rosszat 4-es? Mert neked se jó, másnak se legyen?
2022. aug. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

"ajánlottuk egy kollégával a Panasonic FZ300-at, ez egy jó kis amatőr bridge gép"

Mármint hogy ti ketten vagytok kollégák a mekiben, vagy az utaseprőknél ugye?

Mert hogy fotós kollégák biztos nem vagytok!

Fotós a bridge gépet kerüli mint a kolerát!

2022. aug. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!