Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Filmes fényképezőgépnél mi...

Filmes fényképezőgépnél mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Elektronikusan vezérelt zárszerkezete van (tükrös), pár képet sikerült vele ellőni, majd egyszer csak egyik kockáról a másikra nem hajlandó semmire.


Elemet cseréltem, nem is volt lemerülve, fényt mér, de képet már nem készít, semmire nem reagál, az önkioldóra sem (szintén elektronikus).


Emlékezetem szerint nem húztam fel kétszer egymás után, de egyébként se hinném hogy el kéne úgy romoljon, ez már nem a régi full mechanikus záras gép.


Csak azért kérdem, érdemes-e megbontanom megnéznem mi baja, vagy hagyjam a fenébe? Bár sajnálom mert patika állapotú szinte...


2022. nov. 21. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Látatlanban? Elromlott.

Ha értelmes választ szeretnél, vidd el hozzáértőhöz (szerviz, gyűjtő) percek alatt ad diagnózist

2022. nov. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, ha értelmes választ szeretnék akkor még várok itt egy kicsit, a te-féle válaszokon pedig átsiklok...
2022. nov. 21. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
A főpanelen az R29 ellenállást nézd meg, nekem gyanús!
2022. nov. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Most az első válaszoló birtokában van a bölcsek köve.
2022. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!