Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Az olympus fényképezőgép nem...

Az olympus fényképezőgép nem érzékeli az objektívet. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Eladtam a kamerám, nekem tökéletesen működött, viszont a vevő hívott pár nap múlva, hogy nem érzékeli az objektívet, nem lehet vele exponálni, képet sem ad, bár én semmi ilyet nem tapasztaltam. Azt mondta a bajonett nem jó, ami érzékeli az objektívet. Miért lehet ez? Mennyire kerülhet a javítása, ha lehet egyáltalán javítani?

#objektív #nem érzékel #Olmypus #Bajonett hiba #Olmypus hiba
2021. febr. 20. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hajlandó lennél kifizetni

- egy csalónak egy nem létező hibát, vagy

- egy, a vevő által okozott hibát?

2021. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem létező hiba? Hogy érted ezt?
2021. febr. 20. 11:37
 3/14 anonim ***** válasza:
Valaki tudna egy facepalm emojit linkelni...?
2021. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Magyarázd el légyszíves, tényleg nem értem, mi a gond
2021. febr. 20. 11:40
 5/14 A kérdező kommentje:
Úgy érted a vevő okozta valószínűleg a hibát, csak nem szeretné elmondani?
2021. febr. 20. 11:40
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy értem, a vevő kitalált valami hibát, amit te vidáman kifizetsz, mert mutat neked egy kamu javítási számlát, amit otthon bárki kinyomtat három perc alatt.

Tipikus csalás online adás-vétel esetén.

Másik lehetőség, hogy igen, tapasztalatlan hülye, aki ész nélkül letépte az objektívet, megsértve a bajonett érintkezőit.

2021. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ! Nagyon sokat segítettél!
2021. febr. 20. 12:02
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta a bajonett nem jó, ami érzékeli az objektívet."


Ez a mondat szakmailag egy nagy nulla, ezért lefordítom: fingja sincs semmiről, de jó lenne, ha fizetnél neki.

Ha igaz, hogy a gépet hibátalnul adtad el, akkor vagy csak le akar még húzni, vagy már tönkrement a gép és vissza akarja vetetni.

2021. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

milyen obit nem érzékel? azt amit adtál hozzá, vagy másikat?

mivel bizonyítja a vevő, hogy az elmúlt néhány napban nem b..ta földhöz a gépet??

hagyd a francba! csináljon a gépével amit akar ha már megvette.

Én is jártam így, kaptam az üzit 1 hét után, hogy nem jó a gép. Sajnálom... fél órát nyomogatta amikor megvette akkor jó volt. így jár az ember ha használt cuccot vesz.

jártam így én is. tamron 70-300 fókuszgyáráje romlott el néhány hét után. megcsináltattam. amikor mentem étre a szervizbe akkor meg megbüntetett a rendőr, úgyhogy a bünti+javítás+használt obi ára kb ugyanannyi lett mint ha újonnan megvettem volna :DDDDDDD van ilyen

2021. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kissé érdekesen írta le a vevő, mert amikor beszéltünk, felajánlottam neki, hogy találkozzunk élőben, hiszen úgy a biztos, és is nem lakott messze. Azt mondta nem, mert nincs objektívje a vázhoz. Ez történt előző hét szombaton, ma írt, hogy nem jó, a saját objektívjével, ami m zuiko, tehát elvileg jó a géphez.
2021. febr. 20. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!