Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Térfigyelő rendszer mozgásérzé...

Térfigyelő rendszer mozgásérzékelés?

Figyelt kérdés

Van egy 5 kamerás térfigyelő rendszerünk.

Egy boltban van.

Fisotech

Ez a rögzítő tartozik a kamerákhoz:

[link]


Azt tudom, hogy be lehet állítani, hogy mozgásra riasszon, de mivel ez egy bolt így nyilván egész nap van mozgás.

Úgy szeretném, hogy egy adott időponttól (zárás után nyitásig) jelezzen csak, ha mozgást észlel.

Ezt a belső kamerákon szeretném alkalmazni.


Van erre lehetőség? Ha igen, milyen módon tudom beállítani?

Előre is köszönöm.



2023. jan. 28. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit akarsz letiltani, a neten keresztül a jelzést pl. mobilon, hogy mozgást érzékel?

Azt simán a menüben ki lehet kapcsolni. Azt hogy hol, ne kérdezd. Kb. mindegyik rögzítőn más dizájnú az op rendszer (Linux általában), el kell olvasni a leírását.

2023. jan. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szirty ***** válasza:

"Mit akarsz letiltani, a neten keresztül"


Hol volt itt szó netről?

2023. jan. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem hívd fel az ügyfélszolgálatukat biztosan fognak segíteni a beálításában, nekem más problémám volt, szoltam nekik, rögtön segítettek.
2023. jan. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!