Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Nagy elektronikai szakikat...

Nagy elektronikai szakikat kérdezem: Gondolkodott már valaki azon, hogy az "Airwickfreshmatic" légfrissítőből hogyan lehet az időzítést kikapcsolni, úgy hogy CSAK a mozgásérzékelés működjön?

Figyelt kérdés

Tehát CSAK a mozgásra illatosítson és ne pazaroljon feleslegesen töltetet.

Lusta vagyok reggel és este ki-be kapcsolgatni és biztos hogy akkor köp szemközt!


2011. okt. 2. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg milyen IC van benne.Azután az adott típus kapcsolását megkeresed a NET-en és abból minden világos lesz persze csak ha tudod a rajzot értelmezni.
2011. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha tudnám értelmezni, nem tettem volna fel a kérdést itt!!!!:)
2011. okt. 8. 10:38
 3/4 A kérdező kommentje:

Ilyen a belseje:

[link]

2011. okt. 8. 11:16
 4/4 anonim válasza:
ennek a készüléknek már csak az utódját lehet kapni amiben viszont nincs mozgásérzékelő, és engem is idegesített,h automatán kb. 20 percenként fúj. ezért szétszedtem és az elektronika tápellátását lekötöttem, majd kivezettem az erősség állító gomb helyén a tápot (3V), a motorról is leforrasztottam a vezetékeket. egy meglévő más márkájú csak mozgás szenzorral ellátott készülékből a motorvezérlő elektronikát kiszereltem (csak az áramkört), ezt az áramkört megtáplálom a kivezettet 3V-al és ennek az áramkörnek a kimenetére kötöttem a meglévő motorral. így az eredeti áramkört kikürltem és a mozgásérzékelőssel helyettesítettem.én így oldottam meg. ez eredeti kérdésedre így azt gondolnám a válasz: a kapcsolóból kijövő vezetéket kellene megszakítsd (azt ami megy a vezérlőbe) talán úgy működne
2013. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!