Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon coolpix l340 vagy S23...

Nikon coolpix l340 vagy S23 Ultrával érdemesebb már fotózni?

Figyelt kérdés
2023. márc. 2. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a gyári samsung kamera app tud-e raw formátumban fotózni, de alkalmazások vannak, amik tudnak. Így pedig, ha mindkét gép rawban fotóz, akkor mind a kettőből ki lehet hozni szép képeket.

De végső soron attól függ, hogy mire kell. Én az új iphonet vettem, szuper képeket csinál, mellette meg ezer más dologra jó.

Ha ennek az árát egy kamerára + objektívre költöttem volna, biztos jó képeket tudnék csinálni, de nem hiszem, hogy sokkal jobbat, mint a 14 proval.

2023. márc. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért a telóban az 50Mp f1,8-on mekkora fos lesz már és 24mm:DDD

A többi érték is egy vicc...nincs rekeszelés, így csak középen lesz éles a kép, ha a fix fókusz éppen jó távot fog, amiből 10mp talán használható...


A nikonnál az 1500-as záridő se sok, de legalább fotózásra lehet használni értékelhető eredménnyel és kreatívan.

2023. márc. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!