Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fényképezőgépet szeretnék...

Fényképezőgépet szeretnék vásárolni 40-50e ft körüli értékben. Nikon l830 és Sony DSC-H300 között vacilálok. Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni? (válaszaitokat kérlek indokoljátok)

Figyelt kérdés
Ha esetleg tudnátok másik gépeket is ajánlani, amik jobbak ár/érték -ben, akkor azt is megköszönném!
2014. nov. 20. 14:34
 1/7 Quasar07 ***** válasza:

Komolyabb fotózásra kell?

Nekem Samsung DV150F készülékem van, és imádom.

Nagy a memóriája, elöl is van képernyője így szelfizni is tök jól lehet vele xd Wifis, ezért a képeket rögtön meg lehet osztani, és netezni is lehet rajta. Képszerkesztő, modellpaletta, gyerekmód, kép,videó szúró,mozgóképeket is lehet vele csinálni. Jól zoomol, nem romlik a minőség. És jó a színválasztéka, én nagyon szeretem. 30 000 körül volt.

ja és strapabíró, már többször is leejtettem, de nem lett semmi baja xdxd

Másfél éve van meg.

2014. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de ennél azért kicsit komolyabb gépre gondoltam :)
2014. nov. 20. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát igen szerintem se egy szar selfiegépet vegyél (xdxd...) amiben még M mód sincs. Ugyanígy a Nikon l830 se komoly gép. Ami ennyiért jó az a Canon SX510HS
2014. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ! azt még megkérdezhetem hogy miben jobb a canon gép? nem vagyok járatos a témában, viszont ahogy utánanéztem a nikon nagyobb felbontású képeket csinál. ettől függetlenül a canon szebb képeket csinál?
2014. nov. 20. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:

A megapixeltől egyáltalán nem függ a képminőség. Az csak a kép méretét határozza meg. Ugyanakkor érzékelő esetében például egy 12 megapixeles gép szebb képeket készít, mint egy 24 megapixeles. A Canon SX510HS azért is jobb a Nikon L830-tól, mert van benne manuális mód, azaz saját kezűleg tudod állítani a blendét, a záridőt, az ISO-t, meg egy csomó dolgot. Így némi gyakorlással és utánajárással sokkal szebb képeket fogsz lőni, mint amilyeneket automata módban lőnél más géppel.


Ezeket mindenképpen olvasd el:


[link]


[link]

2014. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Ugyanakkora
2014. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fujifilm FinePix S8600-nél is jobb a Canon gép? Csak mert ez most 37900 ft az emagnál.
2014. nov. 21. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!