Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Az új telefonoknak miért van...

Az új telefonoknak miért van 4 kamerája?

Figyelt kérdés

2023. márc. 14. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Írtam volna hosszan, de jobban nem tudom megfogalmazni:


[link]

2023. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg képtelen vagy használni az internetet?
2023. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Azért mert mindegyik másra való.
2023. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mézga Krisztina válasza:
44%

2-es

Nqgy részük azoknak, akik itt kérdeznek, képtelenek használni az internetet vagy az admimok generálják az oldalt, h működjön.

Sose értettem, miért ide írnak, amikor egy vagy két kulcssz beírásával, egy kattintással megkapnák AZONNAL a választ a Google-ban. S nem is egy linkről...

Vagy nem tudnak kulcsszavakat használni...

2023. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mézga Krisztina válasza:
35%

*nagy, kulcsszó

Én meg gépelni felejtettem el vagy mi...😕

2023. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy, igazatok van.
2023. márc. 15. 13:27
 7/9 Ho11mann ***** válasza:
23%
A kérdésre válaszolva: azért van 4 kamerája a mai telefonoknak, hogy legyen mivel villogni a gyártóknak. Ha megnézel egy olyan telefont, mint az iPhone XR, aminek egy kamerája van, akkor azt fogod tapasztalni, hogy ugyanarra képes, mint egy négy kamerás. A sok puffogó kommentelőnek pedig azt üzenem, hogyha ennyire nincs értelme itt kérdezni, akkor ők mit keresnek itt?
2023. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
28%
Innovatív megoldás.
2023. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Morzsi007 ***** válasza:
9%

Lehet 8 kamerája is a mobilnak, egy normális DSLR-rel nem veheti fel a versenyt, bár bizonyos szitukban megközelíti, de ha nem mobil kijelzőn nézzük, nagyítunk a képbe, a mobilos kép elvérzik. A szenzor és lencse mérete és minősége miatt. Fizika az fizika. Kis méret gyengébb minőség, nagy méret jobb minőség.

A több kamerás mobillal jobb képet lehet készíteni, mint az egy kamerással, mert mindegyik másra való, így tágabb a határ.

2023. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!