Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van ilyen igénytelen...

Miért van ilyen igénytelen dizájnú a mai telefonok kamerája?

Figyelt kérdés
Ma voltunk a Media Markt-ban, mert kellett egy termék, na és ha már ott voltunk, akkor gondoltuk megnézzük milyen telefonok vannak mostanság... És én elképedtem... Olyan telefonok vannak, jó kinézetre ugyan olyanok, mindegyiknek van egy kamera kivágása és kész, de a telefonok hátulja nagyon igénytelen, a kamera maga, az elrendezése. Én csodálkozom, hogy ezeket hogy veszik meg... Gondolom azért ilyen a kamerájuk mert a gyártónak már nincsen jobb ötlete.

2022. dec. 3. 13:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Olyan a kamerájuk mint egy indukciós főzőlap
2022. dec. 3. 13:28
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen, szerintem is igénytelen! Én körömlakkal és pár flitterrel gyönyörűen feldíszítettem. Szívet melengető látvány amikor csak ránézek!
2022. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂😂
2022. dec. 3. 13:43
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
Veszel rá egy Hellokitty-s tokot, és meg van oldva.
2022. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Vannak csúnya telefonok de azért ne mond hogy mind az. Főleg mert nagyon sokfajta kinézetű van és néha egészen különböznek. Ez például marha szép (szerintem): [link]
2022. dec. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 igen ez nekem is tetszik, de amit ma a Media Markt-ban láttam, azok közül a legtöbb rohadt ronda volt, még a legtöbb Samsung is, de inkább a Huawei-ek meg a Xiaomik
2022. dec. 3. 14:58
 7/15 Szirty ***** válasza:
68%

Jah. Én sem értem az autók dizájnja hogy lehet ilyen egysíkúan igénytelen.

Mindegyiken ugyanolyan négy kerék, ajtók, kormánykerék, ülések...

Nem értem hogy lehet ezeket eladni.


Nincs semmi ötlete a tervezőknek?

2022. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése. Nekem például bejön az iPhone kamera szigete, másnak nem. Samsung S20 vagy afeletti kamera elrendezés pedig nekem nem jön be valaki meg odáig van érte. Vannak azok akinek egyik megoldás sem tetszik, de nem lehet mindenkinek megfelelni.
2022. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az iPhone-t szokták pedig szidni, hogy milyen igénytelen, ronda kamerája van, de inkább a Huawei, Xiami, Samsungnál van ez
2022. dec. 3. 17:02
 10/15 A kérdező kommentje:
Nincs ötletük szerintem amúgy.
2022. dec. 3. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!