Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ez jó vétel lenne, vagy van...

Ez jó vétel lenne, vagy van jobb opció 300 ezer ft alatt gép+OBI?

Figyelt kérdés

[link]


Én ezt néztem ki, táskával, SD kártyával obival. Annyit tudok hogy tájképekhez nem túl jó ezaz OBI. Majd azt is akarok venni jövőre.

Egyelőre több portré készülne a gyerekeimről, meg családi utazásokat/kirándulásokat örökíteném meg. Milc gépre gondoltam, hogy bárhol velem lehessen. Kis helyen elférjen.

És mivel első gépem és azt se tudom, hogy mennyire fog tetszeni ez a világ nem a 400-500 ezres kategóriában nézelődöm.

Ez tökéletes kezdő szett lenne indulásnak?



2023. ápr. 17. 17:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Eddig mondhatni csak telefonnal fotóztam, és most egy olyan gépre gondoltam, ami mint amatőr hobbi fotós egy évtizedik kiszolgál. Nem akarok olyan venni amit majd megbánhatok, de nem hiszem hogy ennyi pénzért sokkal jobb opciók lennének
2023. ápr. 17. 17:21
 2/4 Mojjo ***** válasza:
93%

Az obi nem betűszó, hanem az objektív rövidítése, nem irandó csupa nagybetűvel.

Ezt a gépet meg semmiképpen nem ajánlanám. A Canon M családja egy halott rendszer, a Canon nem fogja fejleszteni, nincs jövője. Plusz ennyi pénzért használtan ezerszer jobb vételek vannak.

2023. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne jó vétel. Ne ragaszkodj az újhoz, ennyiért használtan már olya szetteket lehet venni, hogy megszólalnak.
2023. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy kifutott széria, pontosabban a bajonettre már nem adnak ki több objektívet. Pénzkidobásnak tartom ebbe fektetni a nagy pénzeket.
2023. ápr. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!